На яких автомобілях застосовуються навігаційні системи?

Nissan Connect застосовується на автомобілях: Note, Qashqai, Qashqai +2, Juke. Виробник – Bosch. Постачальник картографічного матеріалу – NAVTEQ. Носій карти – SD. Картографія – Росія (окремо можна придбати карту Європи).

08IT (Clarion, Nissan Connect Premium) застосовується на автомобілях: X-Trail, Pathfinder, Navara, Patrol. Виробник – Clarion. Постачальник картографічного матеріалу – NAVTEQ. Носій карти – HDD. Картографія – Україна, Росія і Європа (з деякими обмеженнями адресного пошуку в деяких країнах Західної Європи).

Яке покриття у навігаційних систем?

Покриття карти Nissan Connect2

Україна:
детальне покриття1: Київ.

Покриття:
Австрія, Андорра, Бельгія, Болгарія, Ватикан, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Монако, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Сан-Марино, Словакія, Словенія, Хорватія, Фінляндія, Франція, Чехія, Швейцарія, Швеція, Естонія.

Компанія Nissan залишає за собою право поставляти автомобілі з навігаційною системою, в тому числі і в ті регіони, карт яких поки ще немає. Цей факт анітрохи не обмежує можливості клієнта по використанню навігаційної системи в тих містах, карти яких вже є в системі. Періодично виходять оновлення карти, що містять, як правило, більш широке покриття, виправлення, зміни і т.д. Оновлену карту (за наявності) можна придбати у дилера.

Покриття карти Nissan Connect Premium (08IT)2

Україна:
детальне покриття: Київ.
повне покриття: основні дороги України.
базове покриття з адресним пошуком:
Львів, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Мелітополь, Сімферополь, Феодосія, Судак, Євпаторія, Коломия, Кам'янець-Подільський, Бориспіль, Ірпінь, Буча, Біла Церква, Фастів, Умань, Білгород-Дністровський, Миргород, Кривий ріг, Дніпродзержинськ, Макіївка, Горлівка, Єнакієве, Алчевськ.

базове покриття без адресного пошуку: вся територія України.

Європа:
Країни з адресним пошуком: Німеччина, Польща, Фінляндія, Естонія, Латвія, Литва.

Без адресного пошуку:
Австрія, Андорра, Бельгія, Ватикан, Великобританія, Угорщина, Гібралтар, Греція, Данія, Ірландія, Іспанія, Італія, Ліхтенштейн, Люксембург, Монако, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Сан Марино, Словаччина, Туреччина, Фінляндія, Франція, Чеська Республіка, Швейцарія, Швеція.

Покриття основних доріг між містами:
Білорусь, Молдова.

На упаковці карти вказана інформація щодо картографічних даних, які містяться на носії. Компанія Nissan залишає за собою право поставляти автомобілі з навігаційною системою, в тому числі і в ті регіони, карт яких поки ще немає. Даний факт анітрохи не обмежує можливості клієнта по використанню навігаційної системи в тих містах, карти яких вже є в системі. Періодично виходять оновлення карти, що містять, як правило, більш широке покриття, виправлення, зміни і т.д. Оновлену карту за наявності) можна придбати у дилера.

На карті виявлено помилку. Куди можна повідомити про це?

Ми контролюємо якість картографії і ви можете нам в цьому допомогти, повідомивши про:

a) помилки маршрутизації,
b) відсутність дороги на карті,
c) неправильну форма дороги,
d) відсутність адреси,
e) помилки POI.

Усі зауваження, побажання, претензії і питання стосовно якості та покриття карти можна надсилати постачальнику карти - в компанію NAVTEQ. Це можна зробити тут. На сайті можна відстежувати статус заявки і відповідь фахівців NAVTEQ.

Як підключити телефон або плеєр?

Виробник не може гарантувати сумісність системи з пристроєм, що підключається. Можливість і якість з'єднання залежать від версії протоколу, сумісності програмного забезпечення пристроїв і т.д. Жоден виробник не в змозі протестувати сумісність з усіма телефонами, представленими на ринку, особливо, беручи до уваги частоту появи нових телефонів. Неможливість підключення конкретної моделі телефону не є заводським дефектом. Отримати приблизну інформацію про сумісність системи з моделями телефонів можна тут. Ми рекомендуємо Вам перевірити сумісність системи і телефону в салоні у дилера (при покупці автомобіля) або в салоні стільникового зв'язку (при покупці телефону).

Як отримувати інформацію про затори?

Системи Connect і Connect Premium (08IT) підтримують функції маршрутизації з урахуванням інтенсивності дорожнього руху. Отримання інформації про затори здійснюється через радіоканали (RDS). В даний час в Україні не здійснюється передача інформації про затори через RDS. Системи Connect і 08IT не підтримують інформацію про затори, передану через GSM канали.

Як отримувати інформацію про встановлені камери швидкості?

Система Connect має функцію оповіщення про об'єкти попередження. Координати об'єктів попередження (наприклад, камер швидкості або небезпечних місць) завантажуються клієнтом самостійно. Процедура внесення об'єктів попередження описана в Інструкції по навігації Nissan Connect.

Де можна взяти керівництво користувача навігаційної системи?

Автомобілі, обладнані навігаційними системами, комплектуються керівництвом користувача відповідної системи. Якщо Ви втратили керівництво користувача навігаційної системи, Ви можете придбати його у дилера (за наявності).

Якщо з автомобіля викрадуть Nissan Connect, чи буде вона працювати в інших автомобілях і чи буде працювати нова Nissan Connect в постраждалому авто?

Система Nissan Connect захищена ПІН-кодом. Етикетка з ПІН-кодом поставляється разом із системою. Система заблокується, якщо три рази поспіль ввести неправильний PIN-код. Нова система Nissan Connect поставляється разом з новим ПІН-кодом, тому проблем з установкою нового блоку на автомобіль, що постраждав, виникнути не повинно.

Поганий прийом супутників. Що робити?

Можливі причини:

а. При першому вмиканні, так званому «холодному запуску», система запам'ятовує траєкторії руху супутників. Зазвичай, перші 20 хвилин руху система працює нестабільно, втрачає координати, потім працює нормально. При наступних включеннях система функціонує нормально.

б. Якщо проблема прийому виникає час від часу, можливо, вона пов'язана не з якістю прийому, а з будь-якими іншими явищами, наприклад:
- Погодні умови
- Кількість супутників, що знаходяться в даний час над територією України
- Щільність міської забудови (ефект віддзеркалення сигналу від будинків, внаслідок чого змінюється його довжина)
 - Неточність картографії. Деякі дороги можуть бути не зовсім точно нанесені на карту.
 - «Глушники», які використовують військові і спецслужби (глушать дійсний сигнал супутників і генерують помилковий - зазвичай в такому випадку стрілка швидко рухається по екрану)
 - Також позиція автомобіля може відображатися некоректно протягом нетривалого часу в разі різкого повороту з виділеного маршруту.

В цьому випадку навігаційна система прораховує новий маршрут.

Вищеописані явища властиві будь-яким навігаційним системам. Як показали порівняльні випробування, навігаційні системи Nissan за якістю позиціонування, щонайменше, не поступаються аналогічним зразкам.

в. Перешкоди, створювані іншими радіочастотними пристроями - телефонами, супутниковою навігацією і т.д. Наприклад, відомий випадок збоїв системи Nissan Connect при підключенні конкретної моделі стільникового телефону через протокол Bluetooth.
Як працює функція точкової адресації в навігаційній системі 08IT? Навігаційна система 08IT (Clarion) підтримує функцію точкової адресації. Ця функція дозволяє прокладати маршрути до будівель, розташованих не тільки уздовж вулиць, а й в глибині кварталів, а також вводити номери будинків, що містять дроби, будови, корпуси, літери та інші додаткові позначення. Крім того, точкова адресація дозволяє в більшості випадків підвищити точність визначення місця призначення, а також враховувати, з якого боку розташовані вхід або під'їзд до будівлі. Для використання функції точкової адресації не потрібно будь-яких додаткових операцій з боку користувача, однак, необхідно дотримуватися встановленого формату введення складних номерів будинків, що містять додаткові символи (не тільки цифри).

Формат введення номера будинку:

Простий формат

Будинок 51№ => слід вводити 51

Складні формати

Будинок 51 корпус 2 => слід вводити 51 корп 2 (51пробіл корп пробіл2)
Будинок 51 будова 2 => слід вводити 51 стр 2 (51пробіл буд пробіл2)
Будинок 51Б => слід вводити 51Б
Будинок 51/2 => слід вводити 51/2
Будинок 51/2Б => слід вводити 51/2Б
Будинок 51-2 => слід вводити 51-2
Будинок 51-2Б => слід вводити 51-2Б

Функція точкової адресації підтримується тільки при наявності даних точкової адресації в карті. Поточна версія карти для навігаційної системи 08IT (NAVTEQ Q2/09) в Україні підтримує точкову адресацію для Києва.

В подальших оновленнях карти можливе розширення списку міст з точковою адресацією.

1 Послуга надається компаніями-партнерами Nissan.

2 Звертаємо Вашу увагу на можливу розбіжність між фактичною версією карти і зоною покриття від заявлених на сайті. Компанія Nissan не несе відповідальності за зону покриття і якість картографічних даних. Прохання уточнювати останню інформацію про зону покриття і версії карти в моделі автомобіля, яка Вас цікавить, у офіційних дилерів Nissan.