ІНШІ ОСОБЛИВОСТІ СИСТЕМИ CARWINGS

ВИКОРИСТАННЯ ТЕЛЕФОНУ ВІДКРИВАЄ ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ МОБІЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Програма NissanConnect EV для смартфонів iPhone і Android забезпечує просте керування вашим електромобілем. За допомогою програми можна перевіряти рівень заряду акумулятора, запускати процес заряджання, вмикати та вимикати систему кондиціонування повітря, перевіряти приблизну дальність пробігу та багато іншого.

ЦИФРОВИЙ ЗВУК

Якщо підключити телефон за допомогою технології Bluetooth або USB, весь список відтворення, включно з вибраними інтернет-службами потокового передавання, буде доступний на екрані інформаційно-мультимедійної системи автомобіля.

БІЛЬШ ЕФЕКТИВНЕ ВОДІННЯ

Завдяки відображенню детальних відомостей про витрати заряду акумулятора, ефективність водіння, пробіг та інше ви завжди маєте доступ до необхідної інформації про стан автомобіля, що сприяє більш ефективному водінню між заряджаннями.

ПЛАНУВАННЯ МАРШРУТІВ У СИСТЕМІ CARWINGS

Завдяки системі CARWINGS та її функції планування маршрутів ви отримуєте інформацію про найближчі станції для заряджання та можете вибрати найкращий маршрут, щоб дістатися їх. Ця інформація оновлюється раз на три місяці, ви також можете вручну завантажити відомості про пункти для заряджання, щоб отримувати актуальну інформацію. Якщо рівень заряду акумулятора знижується до 15% або нижче, система автоматично завантажує інформацію про найближчий пункт для заряджання та прокладає найкоротший маршрут.

ІСТОРІЯ ВОДІЯ

Історія водія — ваш помічник у щоденних поїздках, оскільки в ній відображаються відомості про економію енергії та маршрути поїздок (завантажуються щоденно), а також інформація про ваш стиль водіння та витрати електроенергії. Ця інформація може знадобитися вам під час планування поїздок у майбутньому.

РЕЙТИНГИ

Порівнюйте ваші результати водіння з результатами інших водіїв у всьому світі за допомогою різноманітних критеріїв. Рейтинги бувають щоденними, щотижневими та щомісячними. Зареєструйтеся для участі в глобальних рейтингах і отримуйте задоволення від дружніх змагань між власниками електромобілів.

ВІРТУАЛЬНІ ЕКО-ДЕРЕВА

Дізнайтеся про те, як власники електромобілів Nissan сприяють зменшенню викидів вуглекислого газу в атмосферу у вашій країні та у всьому світі. Про це свідчить співвідношення рівня викидів і кількості дерев, потрібної для поглинання цього вуглекислого газу.