ТЕРМІНИ

Запитання Відповідь
Що таке VIN?
VIN — це ідентифікаційний номер транспортного засобу, унікальний для кожного автомобіля. Номер VIN зазначено на панелі приладів автомобіля з боку водія. Щоб побачити його, встаньте зовні автомобіля з боку водія та подивіться на кут панелі приладів — туди, де закінчується панель і починається лобове скло.
Що таке економія енергії?
Економія енергії — це співвідношення між відстанню поїздки та споживанням енергії. Що більше кілометрів на кВт*год і що менше кВт*год на кілометр, то більша економія.
Що означає «Уподобання»? (Канали новин)
Це функція, за допомогою якої можна миттєво отримати доступ до каналів новин, наприклад до каналів «Інтернет» або «План водіння».
Що означає «поїздка»? Поїздка — це подорож, яка починається, коли запускається двигун, і закінчується, коли він вимикається (одна поїздка — це одна подорож).
Що таке еко-дерево?
Еко-дерево — це назва символу, зображеного на еко-індикаторі. За його допомогою відображається ваш внесок до екологічно безпечного водіння.

ОДИНИЦІ ВИМІРУ

Запитання Відповідь
Як переключитися з миль на кілометри?
У системі використовуються одиниці виміру країни, яку ви зазначили під час реєстрації в системі You+Nissan CARWINGS. Такі самі одиниці виміру застосовуються на веб-сайті, у повідомленнях електронної пошти та на каналах новин. Після реєстрації в одній країні ви не зможете змінити одиниці виміру.

ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС

Запитання Відповідь
Чи можна використовувати один і той самий ідентифікатор користувача в різних автомобілях?
Ідентифікатор для входу до системи CARWINGS можна використовувати тільки для одного автомобіля Nissan LEAF.
Чи допускається наявність кількох ідентифікаторів користувача для одного автомобіля?
Для одного автомобіля Nissan LEAF не допускається наявність одночасно кількох ідентифікаторів для входу до системи CARWINGS.
Що потрібно зробити, якщо я захочу продати свій автомобіль Nissan LEAF?
Рекомендується видалити дані про свій автомобіль із наявного облікового запису в системі You+Nissan CARWINGS.
Чи можна користуватися попереднім ідентифікатором користувача, якщо я придбаю інший автомобіль? Попередній ідентифікатор користувача можна використовувати повторно під час реєстрації, лише якщо обліковий запис із цим ідентифікатором видалено.
Що робити, якщо я не пам’ятаю свій ідентифікатор користувача? Ви можете перевірити його на екрані навігаційної системи. Крім того, щоб його побачити, можна ввійти до облікового запису CARWINGS за допомогою адреси електронної пошти та пароля, а потім вибрати елемент "Конфігурація" та клацнути "ОНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ CARWINGS".
Що робити, якщо я не пам’ятаю свій пароль? Перейдіть за посиланням "Забули пароль?" на сторінці входу до системи You+Nissan.

ВХІД

Запитання Відповідь
Стався вихід із системи CARWINGS або з програми NissanConnect EV. Чому це сталося?
Одночасно можна ввійти тільки з одного пристрою. Вхід до порталу You+Nissan CARWINGS або програми NissanConnect EV автоматично призведе до виходу з іншого встановленого з’єднання.

ПСЕВДОНІМ

Запитання Відповідь
Для чого використовується псевдонім?
За допомогою псевдоніма ми ідентифікуємо автомобіль у межах регіонального та глобального еко-конкурсу.

АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ

Запитання Відповідь
Скільки адрес електронної пошти можна зареєструвати для отримання сповіщень?
Ви можете зареєструвати не більше трьох адрес електронної пошти, включно з адресою, зазначеною під час реєстрації.
Я не отримую сповіщень на електронну пошту.
Переконайтеся, що параметри сповіщень налаштовано належним чином. Ви можете налаштувати вподобання для сповіщень на веб-порталі You+Nissan CARWINGS або безпосередньо в програмі NissanConnect EV.

ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ

Запитання Відповідь
Мені не вдається запустити функцію «Перевірка стану акумулятора», «Дистанційне заряджання» або «Віддалене керування системою кондиціонування повітря».
Спочатку переконайтеся, що ви пройшли всі етапи процесу реєстрації. Автомобіль повинен перебувати в зоні покриття мережі. Якщо проблема не зникає, зверніться до служби підтримки клієнтів Nissan.
Мені не вдається запустити функцію «Дистанційне заряджання».
Якщо кабель для заряджання не під’єднано належним чином, функція «Дистанційне заряджання» не працюватиме. Вона не працюватиме, оскільки ввімкнено перемикач живлення автомобіля (функція працює, лише якщо перемикач вимкнено) або ж ви перебуваєте поза зоною обслуговування.
Чи можна зупинити роботу функції «Дистанційне заряджання» з ПК або мобільного телефону?
На жаль, не можна зупинити дистанційне заряджання з ПК або мобільного телефону. Щоб зупинити її роботу, потрібно від’єднати кабель вручну.
Коли робота функції «Дистанційне заряджання» зупиняється?
Вона зупиняється автоматично, коли акумулятор повністю заряджено. Функція також вимикається в разі від’єднання кабелю або вимкнення живлення автомобіля.
Чи можна запустити функцію «Швидке заряджання» з ПК або мобільного телефону?
На жаль, ні. Функцію «Дистанційне заряджання» можна використовувати тільки для звичайного заряджання.
Мені не вдається запустити дистанційне керування системою кондиціонування повітря. Якщо кабель заряджання не під’єднано належним чином або заряд акумулятора занизький, дистанційне керування системою кондиціонування повітря не працює. Ця функція також не працює, якщо увімкнено живлення автомобіля або коли ви перебуваєте поза зоною обслуговування.
Чи можна зупинити дистанційне керування системою кондиціонування повітря з ПК або мобільного телефону?
Так, дистанційне керування системою кондиціонування повітря можна зупинити за допомогою веб-порталу You+Nissan CARWINGS або програми NissanConnect EV.
Коли вимикається функція дистанційного керування системою кондиціонування повітря?
Вона вимикається щонайбільше через дві години, якщо підключено кабель для заряджання. Ця функція перестає використовувати заряд акумулятора щонайбільше через 15 хвилин, якщо кабель для заряджання не підключено. Вона також вимикається у випадку від’єднання кабелю або ввімкнення перемикача живлення автомобіля.
Чи можна налаштувати температуру за допомогою дистанційного керування системою кондиціонування повітря?
На жаль, неможливо змінити температуру за допомогою дистанційного керування. Функція дистанційного керування системою кондиціонування повітря автоматично встановлює комфортну температуру (приблизно 25 ℃).
Чи можна запустити дистанційне керування системою кондиціонування повітря під час заряджання?
Так. У такому випадку дистанційне заряджання та система кондиціонування повітря працюють одночасно.
Чи можна почати дистанційне заряджання, якщо працює дистанційне керування системою кондиціонування повітря?
Так. У такому випадку дистанційне заряджання та система кондиціонування повітря працюють одночасно.
Чи надходять сповіщення про завершення заряджання, якщо виконується швидке заряджання?
Так, сповіщення надходять тільки тоді, коли швидке заряджання завершується або зупиняється.
В яких ситуаціях, окрім завершення заряджання, надходять сповіщення про стан заряджання?
Сповіщення також надходять, коли від’єднується кабель для заряджання чи стається затримка в постачанні електроенергії.
Скільки часу потрібно для активації системи кондиціонування повітря в автомобілі?
Після налаштування таймера для запуску системи кондиціонування повітря може знадобитися до п’яти хвилин.
Як довго працює система кондиціонування повітря, коли автомобіль заряджається та коли не заряджається?
Якщо автомобіль не підключено до мережі живлення, система кондиціонування працюватиме щонайбільше протягом 15 хвилин. Якщо автомобіль підключено до мережі живлення, система перевіряє температуру в салоні за дві години до запланованого від’їзду та визначає час запуску, щоб забезпечити необхідну температуру.
Як встановити температуру для функції дистанційного керування системою кондиціонування повітря? У моделях Nissan LEAF для Європи цю температуру можна змінити за допомогою бортової системи кондиціонування. Для цього натисніть кнопку Zero Emission (Нульовий викид), а потім послідовно виберіть Settings (Параметри) > Timer/Remote (Таймер/Дистанційне керування) — Set Climate Temp (Встановити температуру повітря).
Чи можна налаштувати таймер, якщо систему кондиціонування повітря вже ввімкнено? Навіть якщо систему кондиціонування повітря ввімкнено, таймер можна налаштувати для активації системи в майбутньому. Поточна робота системи не припиняється внаслідок налаштування таймера.
Чи можна налаштувати кілька таймерів? Можна налаштувати тільки один таймер. Якщо налаштувати таймер на новий час, незважаючи на те, що він налаштований на інший час, новий таймер скасує попередній таймер і замінить його.

ІСТОРІЯ ВОДІННЯ

Запитання Відповідь
Пробіг, що відображається в автомобілі, та пробіг, який показано на веб-сайті або в програмі, не збігаються.
Така розбіжність дійсно існує: на лічильнику та в навігаційній системі відображається різна інформація, оскільки навігаційна система починає рахувати пробіг з моменту створення облікового запису.
Що означає «зменшення викидів вуглекислого газу»? Як його обчислити?
Ми вважаємо, що можна зменшити обсяг викидів вуглекислого газу, якщо керувати повністю електричним автомобілем. Обчислюється викид вуглекислого газу, який відбувається під час водіння на подібну відстань автомобіля Nissan PULSAR еквівалентного розміру з бензиновим двигуном внутрішнього згорання.

МІЙ СТИЛЬ ВОДІННЯ

Запитання Відповідь
Як встановлюється мій рівень водіння?
Рівень встановлюється залежно від того, наскільки результат відрізняється від середнього рівня. Середнім вважається рівень 3.
Скільки відображається записів історії водіння?
У програмі NissanConnect EV можна побачити 5 останніх записів історії водіння. Щоб збільшити їх кількість, скористайтеся можливостями веб-порталу You+Nissan CARWINGS.

СИМУЛЯЦІЯ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Запитання Відповідь
Що означає «зменшення викидів вуглекислого газу»? Як його обчислити?
Ми вважаємо, що можна зменшити обсяг викидів вуглекислого газу за допомогою електричного автомобіля. Обчислюється викид вуглекислого газу, який відбувається під час водіння на подібну відстань автомобіля Nissan TIIDA з еквівалентним бензиновим двигуном внутрішнього згорання.
Він відрізняється від фактичного.
Фактична інтенсивність споживання електрики може змінюватися залежно від договору та кількості годин. Використовуйте цю послугу тільки як орієнтир.

РЕГІОНАЛЬНІ РЕЙТИНГИ

Запитання Відповідь
Як визначається приналежність до платинової, золотої, срібної та бронзової категорій рейтингів?
На підставі інформації про середньомісячну економію енергії. Платинова: перші 20% водіїв. Золота: перші 20–50% водіїв. Срібна: 50–80%. Бронзова: останні 20%.
Вже вересень, але досі відображаються рейтинги за серпень.
Якщо до центру обробки даних завантажені дані за вересень, ви побачите рейтинги за цей місяць, коли ввійдете до системи наступного разу. Оскільки рейтинги визначаються раз на день, то входити до системи наступного разу потрібно наступного дня після завантаження даних.

ГЛОБАЛЬНІ РЕЙТИНГИ

Запитання Відповідь
Яка різниця між щомісячними, щотижневими та щоденними рейтингами?
Нижче наведено їх визначення. Щомісячний — рейтинг, який формується на основі значень, які обчислюються щомісяця. В результаті цих обчислень отримуємо сумарне значення. Середнім значенням представлена лише економія енергії. Нове значення обчислюється наступного місяця. Сума оновлюється щодня, ви можете бачити її змінення.
У комп’ютерній версії сайту відображаються рейтинги трьох видів: щомісячні, щотижневі та щоденні. Яка інформація доступна на каналах новин?
Доступні щоденні рейтинги.
Незважаючи на реєстрацію, я не отримую інформацію про глобальний рейтинг.
Якщо дані про водіння не оновлювались більше 7 днів, їх не буде враховано в процесі формування щоденного рейтингу. Опрацювання завантажених даних потребує кількох днів.
Що означає значок дерева?
Розмір значка дерева означає кількість надбаних еко-дерев у Північній Америці, Європі та Японії.
   

Вхід із мобільного телефону

Запитання Відповідь
Що означає елемент «Запам’ятати мене»?
Якщо встановити прапорець «Запам’ятати мене», не потрібно буде щоразу вводити ідентифікатор користувача, але все одно доведеться виконувати вхід вручну.
Що означає «Залишатись у системі»?
Якщо вибрати параметр «Залишатись у системі» в програмі NissanConnect EV, система автоматично відкриватиме панель приладів. Щоб скасувати вибір цього параметра, вийдіть із програми.