Я власник автомобіля Nissan, який оснащено системою навігації. Чи можу я користуватися програмою Nissan MapCare™?

Пропозиція, пов’язана з програмою Nissan MapCare™, доступна для всіх автомобілів Nissan, оснащених системою NissanConnect (за винятком автомобілів модельного ряду 370Z і легких комерційних автомобілів, окрім моделей eNV200 й NAVARA) та випущених після 1 травня 2016 р. (після 1 червня 2016 р. для Nissan JUKE і після 1 листопада 2016 р. для Nissan NAVARA). На автомобілі, які доступні в дилерських центрах, але випущені до 1 травня 2016 р. (до 1 червня 2016 р. для Nissan JUKE і до 1 листопада 2016 р. для Nissan NAVARA), ця пропозиція не поширюється.  

Для мене програма Nissan MapCare™ недоступна. Як замовити оновлення карт?

Ви маєте право на разове оновлення карт, і у вас є два варіанти.
Можна відвідати інтернет-магазин Nissan, але для цього доведеться встановити програму в системі навігації. Це проста операція, і для кожного продукту доступна інструкція.
Або ж ви можете звернутися до дилера, який виконає цю операцію замість вас.

Чи можу я самостійно оновити систему Nissan MapCare™?

Оскільки оновлення є частиною програми Nissan MapCare™, його виконує дилер. Спочатку дилер перевіряє, чи має автомобіль право на доступ до програми, а потім виконує відповідну процедуру. Ця процедура виконується повністю безкоштовно.

Скільки разів я можу отримати оновлення для своєї навігаційної системи за допомогою програми Nissan MapCare™?

Програма Nissan MapCare™ передбачає не більше трьох оновлень — одне на кожен рік. Оновлення доступне для автомобілів віком не більше п’яти років.

Як я дізнаюсь про наявність оновлення в програмі Nissan MapCare™?

Представник дилера звернеться до вас, коли оновлення буде доступне. Переконайтеся, що ви зареєстровані на порталі YOU+ (портал для клієнтів Nissan) і що під час реєстрації ви зазначили всі свої контактні дані. Крім того, ви можете завчасно поцікавитись у дилера про наявність оновлень для автомобіля.

Чи є реальна необхідність використовувати програму Nissan MapCare™?

Щороку змінюється приблизно 15% усіх доріг і місць, які можуть вас зацікавити. Зазвичай, разове оновлення карт коштує досить дорого, тому компанія Nissan протягом чотирьох років буде допомагати вам у цьому питанні.

Що відбудеться, коли я продам свій автомобіль?

Право на користування програмою спирається на номер VIN автомобіля. Тому це право переходить до нового власника, за рахунок чого підвищується цінність вашого автомобіля (з урахуванням того, що можна виконати лише три щорічні оновлення, поки вік автомобіля не досягне п’яти років).

Я придбав(-ла) автомобіль із системою NissanConnect, який був у використанні. Як дізнатися, чи застосовується програма Nissan MapCare™ до мого автомобіля?

Дізнайтеся у свого дилера, чи має номер VIN автомобіля доступ до програми та скільки оновлень можна отримати. Ваш дилер  подбає про те, щоб додати вас до системи для отримання оновлень.

Якщо я пропущу оновлення програми Nissan MapCare™, чи можна відкласти участь у програмі на один рік?

Ні, якщо ви пропустили щорічне оновлення, ви не зможете отримати його на додатковий рік.