Інші особливості системи NissanConnect із доступом до програм смартфону

АВТОМОБІЛЬ NISSAN І СМАРТФОН — ІДЕАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ

Завдяки програмі NissanConnect у смартфоні ви маєте простий і зручний доступ до цілого ряду програм. Після підключення смартфону до системи автомобіля (з використанням технології Bluetooth або USB) ви зможете отримати доступ до цих програм за допомогою кнопок керування, розміщених на кермі, а також сенсорного екрана або функції розпізнавання голосу, яка використовується для голосового керування.

ЗРУЧНИЙ ІНТЕРФЕЙС

Завдяки антибліковому сенсорному екрану, а також миттєвому (за допомогою однієї кнопки) доступу до найважливіших функцій проста та зручна система автомобіля забезпечує підвищену безпеку, оскільки під час використання програми ви не відволікаєтеся від дороги.

GOOGLE SEND-TO-CAR

За допомогою служби Google Send-to-Car ви можете завчасно запланувати поїздку на наступний день. Прокладіть маршрут, а потім надішліть його безпосередньо до системи автомобіля за допомогою служби Google Send-to-Car (тільки для деяких країн) — і можна вирушати в дорогу.

УДОСКОНАЛЕНА АУДІОСИСТЕМА

Слухайте радіо, використовуючи вибрані програми, та підключайте телефон за допомогою технології Bluetooth® або USB, щоб отримати доступ до своєї музичної бібліотеки. Завдяки відображенню обкладинок альбомів і цифровому радіо Digital Audio Broadcast (DAB) ви отримаєте ще більше задоволення від прослуховування музики.

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ

Система NissanConnect із доступом до програм смартфону надає функцію пошуку, інформацію про стан на дорогах і місцях для паркування, а також доступ до соціальних мереж, новин і багатьох інших програм для автомобіля безпосередньо на екрані перед вами. Вхідні повідомлення можна відтворювати в голосовому режимі, що дає змогу не відволікатися від дороги.