Що таке система NissanConnect із доступом до програм смартфону?

NissanConnect із доступом до програм смартфону — це вбудована система, яка поєднує в собі можливості відтворення аудіо, навігації та зв’язку й підключається до смартфону, щоб забезпечити для вас найбільш комфортні умови водіння та звести до мінімуму відволікаючі фактори. Керування виконується за допомогою екрана, розміщеного по центру панелі приладів, тому система NissanConnect із доступом до програм смартфону надає можливості для потокового передавання аудіо, використання навігаційної системи, а також для доступу до поширених програм смартфону та багато іншого.

Чим нова версія системи NissanConnect відрізняється від поточної версії?

Нова система NissanConnect із доступом до програм смартфону оснащена семидюймовим сенсорним екраном і має функції інтелектуального помічника та навігації, призначені, щоб допомагати водію в будь-яких ситуаціях на дорозі, а також передбачає інтеграцію програм для смартфону, щоб покращити загальну якість водіння, та має розширені можливості відтворення аудіо, зокрема функцію Digital Audio Broadcast (DAB).

Які можливості запропоновано в новій системі?

Нова система NissanConnect із доступом до програм смартфону передбачає повну інтеграцію зі смартфоном, забезпечуючи доступ до цілого набору програм, присвячених музиці, соціальним мережам, розвагам і мандрівкам, які можуть з’явитися в майбутньому. Крім того, у системі NissanConnect із доступом до програм смартфону використовуються такі технології від Google, як Send-to-Car (за допомогою якої користувачі можуть передавати маршрут із телефону до системи навігації автомобіля), і відомості, які оновлюються щохвилини, про ціни на бензин, про готелі, ресторани та іншу цікаву для вас інформацію. Система NissanConnect із доступом до програм смартфону також має можливості розпізнавання голосу, відтворення потокового звуку через Bluetooth, інтеграції з мобільним телефоном і оснащена роз’ємами лінійного входу (Aux) і USB.

Як працює програма NissanConnect?

Програма підключає смартфон до системи автомобіля, забезпечуючи доступ до різноманітних програм, функцій і служб, які можна персоналізувати для вашого транспортного засобу Nissan.

Навіщо потрібно реєструватися в автомобільних програмах системи NissanConnect, якщо програми вже є на моєму телефоні?

Автомобільні програми NissanConnect створено для водіїв. Програми відображаються на сенсорному дисплеї автомобіля, тому ними легко керувати. Тепер ви можете безпечно використовувати свої програми в дорозі, перебуваючи в автомобілі.

Як переконатися, що в мене встановлено актуальну версію програми NissanConnect?

Щоб перевірити актуальність встановленої версії, відвідайте iTunes App Store або магазин Google Play. За наявності доступного оновлення на смартфон автоматично прийде сповіщення.

Яка інформація доступна на веб-сайті системи NissanConnect із доступом до програм смартфону?

На веб-сайті системи NissanConnect із доступом до програм смартфону можна оформляти підписку на програми та керувати ними. Крім того, на сайті є правила й умови використання служб і політика конфіденційності нашої компанії.

У мене смартфон Blackberry або Windows. Чи можу я користуватися програмою NissanConnect?

Зараз програма NissanConnect доступна тільки для операційних систем Apple iOS і Android.

Чи потрібна підписка для використання системи NissanConnect?

Разом з автомобілем ви отримуєте безкоштовну підписку на служби NissanConnect на два роки, але для її активації потрібен дозвіл власника автомобіля. 

В яких країнах будуть доступні ці підключені послуги?

Послуги доступні в більшості країн Європи (Німеччина, Швейцарія, Чехія, Великобританія, Португалія, Іспанія, Ірландія, Італія, Бельгія, Франція, Люксембург, Нідерланди, Угорщина, Польща, Словаччина, Австрія, Кіпр, Данія, Естонія, Фінляндія, Латвія, Литва, Норвегія, Швеція, Росія, Албанія, Боснія та Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Греція, Ісландія, Косово, Македонія, Мальта, Молдова, Чорногорія, Румунія, Сербія, Словенія, Україна, Білорусь).


Чи підтримує програма NissanConnect підключення до кількох телефонів і користувачів?

Так, ви можете встановити підключення Bluetooth® для кількох пристроїв. Проте буде дотримано пріоритет підключень залежно від того, в якій послідовності телефони були під’єднані до системи автомобіля. [*] Примітка. Щоб підключити через Bluetooth телефон з ОС Android після того, як під’єднано телефон iPhone, потрібно спочатку від’єднати USB-кабель.

Як підключити смартфон до системи NissanConnect?

Якщо ви підключаєте iPhone® до системи NissanConnect із можливістю навігації, потрібно підключитися за допомогою USB-кабелю. [*] В інших випадках смартфон можна підключити через Bluetooth®. [*]

Чи буде мій iPhone® заряджатися, якщо підключити його за допомогою кабелю?

Так.

Як дізнатися, чи сумісний мій смартфон із програмою NissanConnect?

Список сумісних моделей смартфонів є на веб-сайті Nissan.

Чи використовують програми NissanConnect тарифний план для передавання даних мого смартфону?

Так, програми NissanConnect використовують тарифний план для передавання даних смартфону, щоб отримати доступ до вмісту та служб, необхідних для роботи автомобільних програм, які ви використовуєте. У такому випадку застосовуються стандартні тарифи для передавання даних.

Чому для підключення iPhone потрібно використовувати кабель?

Операційна система від Apple підтримує не всі можливості підключення через Bluetooth®.

Для яких дій iPhone® потрібно підключати за допомогою кабелю?

Пристрій слід підключати за допомогою USB-кабелю, якщо потрібно використовувати програму NissanConnect або відтворювати музику, яка зберігається на телефоні. [*]

Якщо двоє власників із підключеними телефонами перебувають в одному автомобілі, чиї дані відображатимуться в системі NissanConnect?

Якщо система NissanConnect виявляє два підключені через Bluetooth® смартфони, буде використовуватись той, якому надано вищий пріоритет під час підключення через Bluetooth.


Що відбудеться з програмою, яка використовується, якщо її робота припиниться внаслідок вхідного виклику?

Вхідні виклики, які надходять через Bluetooth, блокують будь-які джерела звуку, зокрема програми. Коли розмову буде закінчено, система відновить роботу програми, що використовувалася на момент надходження вхідного виклику.

Чи можна одночасно виконувати кілька запитів до служби пошуку місць від Google?

Ні, наразі система NissanConnect підтримує лише один запит до служби за раз.

Якщо активовано систему NissanConnect, чи буде працювати потокове передавання аудіо через Bluetooth?

Так, якщо ваш телефон підтримує потокове передавання аудіо через Bluetooth, воно працюватиме в системі NissanConnect, але елементи керування автомобіля будуть значно обмежені. Застосування програми NissanConnect для потокового передавання з улюблених музичних програм забезпечить максимальне використання функцій, відображення інформації та обкладинок альбомів.

Наскільки інтенсивний обмін даними? Чи не призведе це до великих витрат внаслідок використання мобільного зв’язку в роумінгу?

Інтенсивність обміну даними приблизно така сама, як і під час перегляду сторінок соціальних мереж на смартфоні, тому витрати на використання мобільного зв’язку будуть такими самими і залежатимуть від умов обслуговування, яке надає мобільний оператор.

Чи існує обмеження на кількість разів користування службами?

Наразі такого обмеження немає. В межах безкоштовного пробного періоду систему NissanConnect можна використовувати необмежену кількість разів.

Чи можна використовувати свої облікові дані NissanConnect в автомобілі друга чи в автомобілі, взятому на прокат?

Ні, ваші облікові дані призначені для використання тільки у вашому автомобілі.

Чи використовує система NissanConnect хвилини мого тарифного плану голосового мобільного зв’язку?

Ні, в системі NissanConnect не використовується технологія Data-Over-Voice. Замість цього дані передаються за тарифним планом передавання даних через стандарт 3G, який діє для смартфону за угодою з вибраним оператором мобільного зв’язку.


Чому служби не підтримуються там, де я перебуваю?

Деякі служби доступні не в усіх країнах.

Чому робота моєї програми NissanConnect періодично припиняється?

Для роботи програми NissanConnect потрібно постійне підключення до Інтернету. Напевно, автомобіль періодично потрапляє в зони зі слабким сигналом мережі передавання даних вашого оператора мобільних послуг. Якщо сигнал слабкий, підключення до Інтернету час від часу зникає та деякі програми NissanConnect можуть неналежно працювати.

Відображається повідомлення про те, що не вдається встановити з’єднання для отримання даних. Що робити в такому випадку?

Ваш автомобіль не може виявити підключений телефон. Переконайтеся, що технологію Bluetooth активовано на телефоні та в автомобілі, й перевірте підключення між ними. Додаткові інструкції можна переглянути в посібнику для свого автомобіля або головного пристрою.


Чи можна змінити адресу електронної пошти, яка використовувалась під час реєстрації на порталі NissanConnect і для облікового запису NissanConnect?

Так, ви можете змінити адресу електронної пошти на сторінці свого профілю на порталі You+Nissan.


Наскільки безпечна ця система? Чи не відволікає вона водія за кермом?

Нову систему NissanConnect розроблено відповідно до найстрогіших норм безпеки в цій сфері. Крім того, спеціалісти компанії Nissan перевірили цю технологію на відповідність усім європейським нормам і вимогам, щоб забезпечити її безпечну роботу для наших клієнтів.

Чи працюють програми під час руху автомобіля? Чи не загрожує це безпеці?

Функціональність обмежена, щоб запобігти надмірному використанню під час руху автомобіля. Проте, як і у випадку з налаштуванням радіо та використанням мобільного телефону, водій відповідає за збереження постійного повного контролю над автомобілем.


Чи можна зареєструватися в системі NissanConnect, не створюючи обліковий запис?

Процедура реєстрації обов’язкова для системи NissanConnect, щоб ви могли отримати доступ до безкоштовних служб. Для цього все ж таки необхідно створити обліковий запис.

Скільки часу потрібно на створення облікового запису NissanConnect?

Процедура реєстрації виконується легко та швидко. Вона передбачає три простих етапи: реєстрація на веб-порталі NissanConnect і активація безкоштовних служб, завантаження програми NissanConnect, а потім підключення смартфону (пристрою Android за допомогою Bluetooth, пристрою iOS за допомогою USB). Після цього ви зможете налаштувати програми та служби на власний розсуд.

Як створити обліковий запис у програмі NissanConnect і отримати доступ до нього?

Усе це можна зробити в профілі на порталі NissanConnect. Під час першого відвідування порталу NissanConnect вам буде запропоновано створити та активувати обліковий запис NissanConnect. Після цього, коли вам потрібно буде увійти до облікового запису NissanConnect, зробіть ось що: увійдіть до порталу NissanConnect, відкрийте розділ My Services (Мої служби), виберіть New NissanConnect (Нова система NissanConnect).

Яку інформацію потрібно зазначати під час реєстрації облікового запису NissanConnect?

Для створення облікового запису NissanConnect потрібно спочатку зареєструватися на порталі You plus Nissan і зазначити номер VIN (ідентифікаційний номер транспортного засобу). Щоб створити обліковий запис NissanConnect, потрібно створити ім’я користувача та код доступу. Ці ж облікові дані будуть використовуватися для входу до програми NissanConnect.

Для чого потрібна реєстрація на порталі NissanConnect?

Завдяки цьому власники автомобілів Nissan отримують зручний доступ до порталу NissanConnect, а також до різноманітних служб і функцій, призначених для використання в автомобілях Nissan.

Як підключити смартфон до програми NissanConnect?

Пристрій iPhone можна підключити за допомогою USB-кабелю Apple, а смартфон Android — за допомогою технології Bluetooth.

Які телефони сумісні з автомобілями, оснащеними системою NissanConnect?

Більшість телефонів із технологією Bluetooth можна підключити для розмов за допомогою гучного зв’язку через Bluetooth. Деякі телефони підтримують потокове передавання аудіо через Bluetooth. Не всі телефони можна використовувати для доступу до програми NissanConnect. Уточнити, які телефони підтримуються, можна на іншій сторінці цього розділу «Допомога та підтримка». Примітка. Можливо, деякі служби будуть недоступні для вашого телефону.

Чи потрібно для реєстрації в системі NissanConnect підключити смартфон за допомогою кабелю?

Тільки якщо ви підключаєте iPhone® до системи NissanConnect із функцією навігації. В інших випадках смартфон можна підключити через Bluetooth®. [*]

Що потрібно для використання служби Google Send-to-Car?

Служби Google надає компанія Google. Служба Send-to-Car доступна не в усіх регіонах. Відкрийте Карти Google, щоб дізнатися, чи доступна служба Send-to-Car у вашій країні.


Як працює програма NissanConnect?

Програма підключає смартфон до системи автомобіля, забезпечуючи доступ до різноманітних програм, функцій і служб автомобіля, які можна персоналізувати для вашого транспортного засобу Nissan.

Які функції доступні в моїй системі NissanConnect?

NissanConnect — це вбудована система, яка поєднує в собі можливості відтворення аудіо, навігації[*] та зв’язку й підключається до смартфону, щоб забезпечити для вас найкомфортніші умови водіння та звести до мінімуму відволікаючі фактори. Керування виконується за допомогою екрана, розміщеного по центру панелі приладів. Система NissanConnect надає можливості для безпровідного гучного зв’язку, потокового передавання аудіо, використання навігаційної системи, а також для доступу до поширених програм смартфону та багатого іншого.

Чи можна використовувати програми NissanConnect під час руху?

Так, усі програми NissanConnect доступні для використання під час руху автомобіля, але можливе обмеження деяких функцій, адже вони можуть відволікати водія. Наприклад, функція введення тексту за допомогою клавіатури доступна, тільки коли автомобіль стоїть на місці.

Які програми входять до програми NissanConnect?

Список доступних зараз програм можна переглянути в розділі Manage My Apps (Керування моїми програмами) на порталі NissanConnect або в програмі NissanConnect.

Чи потрібно завантажувати програми на смартфон, перш ніж я зможу використовувати їх у системі NissanConnect?

У розділі Manage My Apps (Керування моїми програмами) на веб-порталі NissanConnect і в програмі NissanConnect поруч із програмами, які потрібно завантажити в магазині програм, відображатиметься символ мобільного телефону.

Навіщо мені система з програмами NissanConnect, якщо програми вже є на моєму телефоні?

Програми, встановлені на вашому смартфоні, будуть відображатися на екрані системи автомобіля, і ви зможете керувати ними за допомогою системи NissanConnect, яка забезпечує їх просте й безпечне використання. Важливіше те, що постійно виконується інтеграція даних, які надходять із програм смартфону й навігаційної системи автомобіля, за рахунок чого планувати поїздки буде ще простіше.

Які обмеження застосовуються до функцій системи NissanConnect під час водіння?

Відповідно до правил, спрямованих на зменшення відволікаючих факторів для водія, деякі функції можуть бути недоступними. Наприклад, функція введення тексту за допомогою клавіатури доступна, тільки коли автомобіль стоїть на місці.

У мене є обліковий запис, але коли я намагаюсь скористатися мобільною програмою Nissan, вона не приймає мою адресу електронної пошти та пароль, хоча я правильно вводжу свої облікові дані. Що робити в такому випадку?

Найімовірніше, що ви не завершили реєстрацію, і вам потрібно пройти останні її етапи, щоб мобільна програма Nissan почала розпізнавати ваше ім’я користувача та пароль. Щоб отримати додаткові відомості, зверніться до служби підтримки клієнтів Nissan.