Завдяки функціям і програмам системи NissanConnect ви можете слухати музику так, як вам подобається, не відволікаючись від дороги. Отримуйте задоволення від повного контролю над дорогою, починаючи з найпростішого планування поїздок за допомогою служби Google Send-to-Car та системи навігації та завершуючи відтворенням музики, забезпеченням безпеки та пошуком об’єктів, які вас цікавлять.

Особливості системи NissanConnect

ІНШІ ОСОБЛИВОСТІ СИСТЕМИ NISSANCONNECT

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ

Підключення до сумісного смартфону за допомогою технології Bluetooth® забезпечує доступ до списку контактів, що дає змогу легко виконувати або відхиляти виклики та відповідати на них за допомогою інформаційно-мультимедійної системи.

ЗРУЧНИЙ ІНТЕРФЕЙС

Завдяки можливостям антиблікового сенсорного екрана та наявності програмних кнопок ви маєте простий доступ до необхідних функцій, не відволікаючись від дороги. Фізичні кнопки забезпечують миттєвий доступ до багатьох поширених функцій, що підвищує швидкість, зручність і безпеку.

УДОСКОНАЛЕНА АУДІОСИСТЕМА

Цифрове радіо Digital Audio Broadcast (DAB), інтернет-радіо та потокове передавання музики за допомогою вибраних програм, підключення з використанням технології Bluetooth® або USB, а також відображення обкладинок альбомів.

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ

Система NissanConnect забезпечує доступ до різноманітної інформації в автомобілі. Відомості про місця, які можуть бути для вас цікавими, про ситуацію на дорозі, паркування та паливо, а також заголовки новин і нові публікації в соціальних мережах.