Що таке Apple CarPlay?

Apple CarPlay — це безпечніший спосіб використання телефону iPhone в автомобілі. Завдяки службі Apple CarPlay ви можете користуватися можливостями iPhone безпосередньо на вбудованому екрані автомобіля під час руху. Ви можете користуватися навігацією, виконувати телефонні виклики, надсилати та отримувати повідомлення та слухати музику. Для цього достатньо лише підключити iPhone, і можна вирушати в дорогу.
Щоб отримати додаткові відомості, завітайте на веб-сайт служби Apple CarPlay.

Які моделі Nissan підтримують технологію Apple CarPlay™?

Щоб переглянути список автомобілів, на яких встановлено службу Apple CarPlay™, завітайте на веб-сторінку http://www.nissanusa.com/connect/package-specs. Компанія Nissan буде додатково повідомляти про додавання нових моделей, оснащених службою CarPlay. Кожна модель автомобілів Nissan створюється з урахуванням особливостей служби Apple CarPlay, тому моделі Nissan, випущені до появи цієї служби, несумісні з нею.

Які пристрої (телефони) сумісні зі службою Apple CarPlay?

Щоб користуватися можливостями служби CarPlay, вам знадобиться iPhone 5 або новіша модель з операційною системою iOS версії 7.1 або вище. Служба Apple CarPlay сумісна тільки з пристроями Apple (не підходить для пристроїв з ОС Android або Windows).

Де можна знайти програму Apple CarPlay?

Для служби Apple CarPlay немає окремої програми. Ця служба входить в операційну систему iOS, яка використовується на пристроях iPhone, починаючи з моделі iPhone 5 і закінчуючи останніми моделями. Щоб забезпечити максимально ефективну роботу служби на пристрої, потрібно встановити найновіше програмне забезпечення. Крім того, у параметрах необхідно ввімкнути функцію Siri.

Як увімкнути службу Apple CarPlay у параметрах пристрою iPhone?

Під час першого підключення телефону до автомобіля, який стоїть на місці, з’явиться вікно із запитанням про необхідність підключення до автомобіля, поки телефон заблоковано.

Крім того, переконайтеся, що увімкнено функцію Siri. Виберіть «Параметри» > «Загальні» > Siri. Щоб увімкнути функцію Siri, перетягніть повзунок перемикача вправо.

Щоб отримати додаткові відомості про налаштування служби CarPlay на вашому пристрої iPhone, перейдіть за цим посиланням.

Як підключити мій смартфон до системи Apple CarPlay?

Для цього потрібно підключити пристрій до USB-порту за допомогою сертифікованого USB-кабелю від Apple.

Служба Apple CarPlay працюватиме, лише якщо телефон підключено до порту USB1. Якщо підключити телефон до порту USB2, службу Apple CarPlay не буде підключено.

Навіщо для підключення смартфону потрібно використовувати USB-кабель?

Зараз для роботи служби Apple CarPlay потрібно використовувати сертифікований USB-кабель від Apple.

Чи можна використовувати потокове передавання аудіо через Bluetooth для iPhone?

Неможливо забезпечити відтворення аудіо через Bluetooth, якщо пристрій підключено за допомогою USB-кабелю та на ньому запущено службу Apple CarPlay. Потокове передавання аудіо через Bluetooth можна виконати з іншого пристрою. Як джерело можна вибрати Bluetooth або інший варіант.

Чи підтримують програми служби Apple CarPlay наявність кількох телефонів і користувачів?

Так, але одночасно можна використовувати лише один телефон. Система автомобіля (головний пристрій) розпізнає тільки той пристрій iPhone, який підключено до USB-порту.

Щоб використовувати інший пристрій iPhone, просто підключіть його до USB-порту та виконайте інструкції, що з’являться на екрані.

Де можна знайти правила та умови використання служби Apple CarPlay?

Використовуючи службу Apple CarPlay, ви підтверджуєте наступне: Apple CarPlay — це служба, що надається корпорацією Apple Inc. відповідно до її правил і умов. Таким чином, автомобілі Nissan не несуть відповідальності за роботу служби Apple CarPlay, її функцій і програм. Під час використання служби Apple CarPlay деякі відомості про ваш автомобіль (зокрема про його місцезнаходження) передаються на пристрій iPhone. Щодо автомобілів Nissan, то за використання служби Apple CarPlay вами чи іншими особами в автомобілі повну відповідальність несете ви.

Чи заряджається мій пристрій iPhone®, коли його підключено до USB-порту?

Так, але він може заряджатися повільніше, ніж за звичайних умов, залежно від використання служби CarPlay (якщо одночасно запущено кілька програм: навігація, відтворення музики, обмін текстовими повідомленнями тощо).

Чи потрібно розблокувати телефон, щоб використовувати службу CarPlay?

Ні. Під час першого підключення телефону ви отримаєте запит на дозвіл запуску служби CarPlay, коли телефон заблоковано. Цей параметр можна змінити будь-коли, для цього потрібно послідовно вибрати елементи меню «Параметри»-->«Загальні»-->«CarPlay». Виберіть автомобіль і встановіть перемикач у потрібне положення (увімкн. або вимкн.).

Чи потрібен тарифний план для передавання даних?

Для належної роботи всіх функцій служби Apple CarPlay знадобиться сумісний пристрій iPhone, підключення до мобільної мережі й тарифний план для передавання даних. Деякі функції працюють без підключення до даних (3G або 4G).

Функціональність, програми, програмне забезпечення та обладнання

Функціональність служби Apple CarPlay може погіршитися, і служба може повністю припинити роботу внаслідок змін в операційних системах, обладнанні, програмному забезпеченні та інших технологіях, які підтримують роботу цієї системи та на які компанія Nissan не може вплинути. Зміна державних регулятивних вимог також може вплинути на роботу служби Apple CarPlay.

Проблеми в роботі служби. Повільне завантаження.

Робота служби Apple CarPlay залежить від якості сигналу мобільної мережі та від швидкодії самого телефону. Якщо продуктивність служби погіршується:
• Перевірте якість сигналу мережі мобільного зв’язку. Якщо він слабкий, зачекайте, поки автомобіль досягне зони із сильним сигналом.
• Від’єднайте телефон, а потім підключіть його знову.
• Закрийте та повторно запустіть усі програми.
• Вимкніть і знову ввімкніть iPhone.

Не вдається запустити службу Apple CarPlay, не зважаючи на те, що вона під’єднана до автомобіля. Інші проблеми в роботі служби.

1. Рекомендується використовувати сертифікований кабель Apple із комплекту поставки телефону, а також встановити останню версію програмного забезпечення.
2. Переконайтеся, що кабель USB підключено до правильного USB-порту. Вставте штекер USB-кабелю до кінця в порт USB1.
3. Переконайтеся, що службу Apple CarPlay увімкнено (це можна перевірити в меню «Параметри»-->«Загальні» на iPhone).
4. Пристрій не сумісний зі службою CarPlay. 

Перевірте вимоги до сумісності.

Не вдається отримати доступ до функції Siri за допомогою перемикача на кермі.

1. Переконайтеся, що ви натискаєте та утримуєте кнопку TALK на кермі, а не лише натискаєте її.
2. Функцію Siri не ввімкнено на телефоні. Увімкніть Siri на телефоні.
3. Переконайтеся, що використовується сертифікований кабель Apple. Можливо, кабель підключено неналежним чином. Від’єднайте USB-кабель, під’єднайте його знову і переконайтеся, що штекер вставлено у гніздо до кінця.

Система Display Commander (колесо прокручування).

Служба не повністю підтримує систему Nissan Maxima Display Commander (колесо прокручування) для прокручування меню або списків, вибору елементів або букв, а також для змінення масштабу та прокручування в картах Apple. Для керування службою Apple CarPlay використовуйте сенсорний екран.

Мені не вдається правильно відрегулювати гучність.

Елементи керування гучністю (кнопки на кермі або ручка регулювання гучності) використовуються для керування гучністю аудіо, сигналу виклику та роботи функції Siri, а також гучністю голосових викликів залежно від того, що звучить у динаміках автомобіля. Після використання функції Siri та голосових інструкцій стандартно повинен відновитися той рівень гучності, який було встановлено для відтворення аудіо або музики. Проте в деяких випадках потрібно трохи зачекати, перш ніж ви знову зможете відрегулювати рівень гучності музики.

Якщо раптом ви помітили, що замість гучності музики змінюється гучність голосових інструкцій, перевірте, чи вимкнено екран пристрою iPhone. Крім того, з метою покращення роботи ви можете переключити телефон у беззвучний режим.

Важко знайти елементи керування картами Apple.

Елементи керування картами Apple відображаються, якщо торкнутися екрана: вимкнення голосових інструкцій, змінення масштабу, тривимірна карта тощо.

Як вийти зі служби CarPlay?

Щоб відкрити інтерфейс Nissan, натисніть одну з фізичних кнопок, що розташовані ліворуч від екрана або поруч із колесом прокручування Display Сommander.

Щоб повністю зупинити роботу служби Apple CarPlay, необхідно від’єднати USB-кабель.

Де можна знайти інші програми? Календар, електронна пошта, Facebook, Waze, NissanConnect.