ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ФУНКЦІЇ СИСТЕМИ NISSANCONNECT EV

Використання телефону відкриває додаткові можливості мобільних технологій

Мобільна програма NissanConnect EV для смартфонів iPhone і Android — це засіб для простого керування вашим автомобілем звідусіль, де є підключення до Інтернету. За допомогою програми можна перевіряти рівень заряду акумулятора, запускати процес заряджання, вмикати та вимикати систему кондиціонування повітря, перевіряти приблизну дальність пробігу та ін., де б ви не були.

Планування маршрутів і засіб пошуку автомобіля

Набір простих засобів, які допоможуть покращити кожну поїздку. Плануйте свій маршрут,  знаходьте найближчі пункти для заряджання, система може навіть запам’ятати, де припарковано автомобіль.

Цифровий звук

Якщо підключити телефон за допомогою технології Bluetooth або USB, весь список відтворення, включно з вибраними інтернет-службами потокового передавання, буде доступний на екрані інформаційно-мультимедійної системи автомобіля.

Планування маршрутів системи NissanConnect EV

Завдяки системі NissanConnect EV та її функції планування маршрутів ви отримуєте інформацію про найближчі станції для заряджання та можете вибрати найкращий маршрут, щоб дістатися їх. Ця інформація оновлюється раз на три місяці, ви також можете вручну завантажити відомості про пункти для заряджання, щоб отримувати актуальну інформацію. Якщо рівень заряду акумулятора знижується до 15% або нижче, система автоматично завантажує інформацію про найближчий пункт для заряджання та прокладає найкоротший маршрут. 

Історія водія

Історія поїздок — ваш помічник у щоденних поїздках, оскільки в ній відображаються відомості про економію енергії та маршрути поїздок (завантажуються щоденно), а також інформація про ваш стиль водіння та витрати електроенергії. Ця інформація може знадобитися вам під час планування поїздок у майбутньому.

Рейтинги

Дізнавайтеся про свої результати водіння в порівнянні з результатами інших водіїв у всьому світі за допомогою різноманітних критеріїв. Рейтинги бувають щоденними, щотижневими та щомісячними. Зареєструйтеся для участі в глобальних рейтингах і отримуйте задоволення від дружніх змагань.

Віртуальні еко-дерева

Ви можете дізнатися про кількість отриманих еко-дерев і про те, як водіння автомобілів Nissan сприяє зниженню рівня викидів вуглекислого газу у вашій країні та у всьому світі.

Сповіщення та нагадування про обслуговування

Отримуйте сповіщення про обслуговування на веб-порталі You+Nissan і в програмі NissanConnect EV, коли пробіг автомобіля наближається до відмітки, яка свідчить про необхідність обслуговування.

Нагадування про необхідність підключення

Зберігайте геолокаційні мітки розташування улюблених станцій заряджання, і автомобіль буде сповіщати вас про наближення до цих станцій і необхідність підключення для заряджання.

Сповіщення: запуск або зупинення прогрівання акумулятора

Сповіщення відображається під час активації обігрівача.