ТЕРМІНИ

Запитання Відповідь
Що таке номер VIN? VIN — це ідентифікаційний номер транспортного засобу, унікальний для кожного автомобіля. Номер VIN зазначено на панелі приладів автомобіля з боку водія. Щоб побачити його, встаньте зовні автомобіля з боку водія та подивіться на кут панелі приладів — туди, де закінчується панель і починається лобове скло.
Що таке економія енергії? Економія енергії — це певне співвідношення між відстанню поїздки та споживанням енергії. Що більше кілометрів на кВт*год і що менше кВт*год на кілометр, то більша економія.
Що таке функція «Вибране» (Канали новин)? Це функція, за допомогою якої можна миттєво отримати доступ до каналів новин, наприклад до каналу «План водіння».
Що означає «поїздка»? Поїздка — це подорож, яка починається, коли запускається двигун, і закінчується, коли він вимикається (одна поїздка — це одна подорож).
Що таке еко-дерево? Еко-дерево — це назва символу, зображеного на еко-індикаторі. За його допомогою відображається ваш внесок до екологічно безпечного водіння.

ОДИНИЦІ ВИМІРУ

Запитання Відповідь
Як переключитися з миль на кілометри? У системі використовуються одиниці виміру країни, яку ви зазначили під час реєстрації в системі You+Nissan CARWINGS. Такі самі одиниці виміру застосовуються на веб-сайті, у повідомленнях електронної пошти та на каналах новин. Після реєстрації в одній країні ви не зможете змінити одиниці виміру.

ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС

Запитання Відповідь
Який у мене ідентифікатор користувача? У системі NissanConnect EV ідентифікатором користувача є ваша адреса електронної пошти. Він є унікальним для вашого облікового запису You+Nissan. Він діє протягом усього часу, поки у вас є обліковий запис You+Nissan.
Що робити, якщо я не пам’ятаю свій ідентифікатор користувача? У системі NissanConnect EV ідентифікатором користувача є ваша адреса електронної пошти. Якщо ви користуєтесь різними поштовими скриньками, знайдіть у них початковий електронний лист із підтвердженням реєстрації в системі You+Nissan.
Що робити, якщо я не пам’ятаю свій пароль? Перейдіть за посиланням "Забули пароль?" на сторінці входу до системи You+Nissan і виконайте подальші інструкції.

ВХІД

Запитання Відповідь
Виконано мій вихід з веб-порталу You+Nissan або з програми NissanConnect EV. Чому це сталося?
Одночасно можна ввійти тільки з одного пристрою. Вхід на веб-портал You+Nissan або в програму NissanConnect EV автоматично призведе до виходу з іншого встановленого з’єднання.
Чи можна виконати вхід одночасно на кількох сторінках чи пристроях, використовуючи один і той самий ідентифікатор? Увійти до свого облікового запису за допомогою веб-порталу чи мобільної програми можна тільки на одному пристрої.

ПСЕВДОНІМ

Запитання Відповідь
Для чого використовується псевдонім?
За допомогою псевдоніма ми ідентифікуємо автомобіль у межах регіонального та глобального еко-конкурсу.

АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ

Запитання Відповідь
Я не отримую електронних листів, незважаючи на те, що параметри пошти налаштовано. Чому?
Перевірте параметри надсилання сповіщень на електронну пошту в розділі «Пов’язані служби» —> «Параметри сповіщень».

ФУНКЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО КЕРУВАННЯ

Запитання Відповідь
Мені не вдається запустити функцію «Дистанційне заряджання».
Якщо кабель для заряджання не під’єднано належним чином, функція «Дистанційне заряджання» не працюватиме. Вона також не працює, якщо увімкнено перемикач живлення автомобіля або коли ви перебуваєте поза зоною обслуговування.
Чи можна зупинити роботу функції «Дистанційне заряджання» з комп’ютера або мобільного телефону? На жаль, не можна зупинити дистанційне заряджання з комп’ютера чи мобільного телефону. Щоб зупинити її роботу, потрібно від’єднати кабель.
Коли робота функції «Дистанційне заряджання» зупиняється? Вона зупиняється автоматично, коли акумулятор повністю заряджено. Вона також зупиняється, коли від’єднано кабель або увімкнено перемикач живлення.
Чи можна запустити функцію «Швидке заряджання» з комп’ютера або мобільного телефону за допомогою системи NissanConnect EV?
На жаль, ні. Функцію «Дистанційне заряджання» можна використовувати тільки для звичайного заряджання.
Чи можна зупинити дистанційне керування системою кондиціонування повітря з комп’ютера або мобільного телефону? Так, систему кондиціонування повітря можна зупинити через панель моніторингу «Connected Service» dashboard.
Чому мені не вдається запустити дистанційне керування системою кондиціонування повітря? Якщо кабель заряджання не під’єднано належним чином або заряд акумулятора занизький, дистанційне керування системою кондиціонування повітря не працює. Ця функція також не працює, якщо увімкнено перемикач живлення автомобіля або коли ви перебуваєте поза зоною обслуговування.
Коли вимикається функція дистанційного керування системою кондиціонування повітря? Вона вимикається щонайбільше через дві години, якщо підключено кабель для заряджання. Ця функція перестає використовувати заряд акумулятора щонайбільше через 15 хвилин, якщо кабель для заряджання не підключено. Вона також вимикається, коли від’єднано кабель або увімкнено перемикач живлення автомобіля.
Чи можна налаштувати температуру за допомогою дистанційного керування системою кондиціонування повітря? На жаль, ні. Можна вказати лише ту температуру, яку ви завчасно вказали, перебуваючи в автомобілі.
Чи можна почати дистанційне заряджання, якщо працює дистанційне керування системою кондиціонування повітря? Так. У такому випадку дистанційне заряджання та система кондиціонування повітря працюють одночасно.
Чи можна запустити дистанційне керування системою кондиціонування повітря під час заряджання? Так. У такому випадку дистанційне заряджання та система кондиціонування повітря працюють одночасно.
Чи надходять сповіщення про стан заряджання, якщо виконується швидке заряджання? Так, і коли швидке заряджання завершується або зупиняється на деякий час.
В яких ситуаціях, окрім завершення заряджання, надходять сповіщення про стан заряджання? Сповіщення надходять, коли від’єднується кабель для заряджання або стається затримка в постачанні електроенергії.
Як налаштувати температуру, яка вмикається під час дистанційного керування системою кондиціонування повітря? Ви можете змінити температуру за допомогою бортової системи: натисніть кнопку Zero Emission (Нульовий викид), а потім послідовно виберіть Settings (Параметри) > Timer/Remote (Таймер/Дистанційне керування) — Set Climate Temp (Встановити температуру повітря).
Чи можна налаштувати таймер, якщо систему кондиціонування повітря вже ввімкнено? Навіть якщо систему кондиціонування повітря увімкнено, таймер можна налаштувати для її активації в майбутньому. Поточна робота системи не припиняється внаслідок налаштування таймера.
Чи можна налаштувати кілька таймерів? За раз можна налаштувати тільки один таймер. Якщо налаштувати таймер на новий час, незважаючи на те, що він налаштований на інший час, новий таймер скасує попередній таймер і замінить його.

ІСТОРІЯ ВОДІННЯ

Запитання Відповідь
Пробіг, що відображається, відрізняється від фактичного пробігу, вказаного на приборах автомобіля.
Це значення пробігу за час, який пройшов з моменту повної реєстрації облікового запису. Він може відрізнятися від фактичного пробігу.
Як порахувати економію вуглекислого газу? Ми знаємо, що можна зменшити обсяг викидів вуглекислого газу, якщо керувати повністю електричним автомобілем. Обчислюється викид вуглекислого газу під час водіння на подібну відстань автомобіля Nissan PULSAR еквівалентного розміру з двигуном внутрішнього згорання.

МІЙ СТИЛЬ ВОДІННЯ

Запитання Відповідь
Як встановити рівень?
Рівень встановлюється залежно від того, наскільки результат відрізняється від середнього рівня. Середнім вважається рівень 3.
Скільки записів відображається? У мобільній версії сайту відображаються останні 5 записів про водіння. Щоб відображалося більше записів, скористайтеся версією сайту для комп’ютера.

СИМУЛЯЦІЯ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Запитання Відповідь
Як порахувати економію вуглекислого газу?
Ми вважаємо, що можна зменшити обсяг викидів вуглекислого газу, якщо керувати повністю електричним автомобілем. Обчислюється викид вуглекислого газу під час водіння на схожу відстань автомобіля Nissan PULSAR еквівалентного розміру з бензиновим двигуном внутрішнього згорання.
Чому показані результати відрізняються від фактичних?
Фактична інтенсивність споживання електроенергії може змінюватися залежно від договору та кількості годин. Використовуйте цю послугу тільки як орієнтир.

РЕГІОНАЛЬНІ РЕЙТИНГИ

Запитання Відповідь
Як визначається приналежність до платинової, золотої, срібної та бронзової категорій рейтингів?
На підставі інформації про середньомісячну економію енергії. Платинова: перші 20% водіїв. Золота: перші 20–50% водіїв. Срібна: 50–80%. Бронзова: останні 20%.
   

ГЛОБАЛЬНІ РЕЙТИНГИ

Запитання Відповідь
Яка різниця між щомісячними, щотижневими та щоденними рейтингами?
Нижче наведено їх визначення. Щомісячний — рейтинг, який формується на основі значень, які обчислюються щомісяця. В результаті цих обчислень отримуємо сумарне значення. Середнім значенням представлена лише економія енергії. Нове значення обчислюється наступного місяця. Сума оновлюється щодня, ви можете бачити динаміку.
У комп’ютерній версії сайту відображаються рейтинги трьох видів: щомісячні, щотижневі та щоденні. Які з них доступні на інформаційних каналах?
Доступні щоденні рейтинги.
Незважаючи на реєстрацію, я не отримую інформацію про глобальний рейтинг. Чому? Якщо дані про водіння не оновлювались більше 7 днів, їх не буде враховано в процесі формування щоденного рейтингу. Опрацювання завантажених даних потребує кількох днів.
   
   

ГЛОБАЛЬНИЙ РЕЙТИНГ ECO FOREST

Запитання Відповідь
Що означає значок дерева?
Розмір значка дерева означає кількість надбаних еко-дерев у трьох регіонах (Північна Америка, Європа та Японія).
Як порахувати економію вуглекислого газу?
Ми вважаємо, що можна зменшити обсяг викидів вуглекислого газу, якщо керувати повністю електричним автомобілем. Обчислюється викид вуглекислого газу під час водіння на схожу відстань автомобіля Nissan PULSAR еквівалентного розміру з бензиновим двигуном внутрішнього згорання.

ВХІД ІЗ МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ

Запитання Відповідь
Що означає елемент «Запам’ятати мене»?
Якщо встановити прапорець «Запам’ятати мене», вам не потрібно буде щоразу вводити ідентифікатор користувача та пароль. Ця послуга доступна тільки в моделях із функцією передавання персональних даних для розпізнавання особи.
Що означає елемент «Запам’ятати мене»?
Якщо встановити прапорець «Запам’ятати мене», не потрібно буде щоразу вводити ідентифікатор користувача, але все одно доведеться виконувати вхід вручну.
Що означає «Залишатись у системі»? Якщо вибрати параметр «Залишатись у системі» в програмі NissanConnect EV, система автоматично відкриватиме панель приладів. Щоб скасувати вибір цього параметра, вийдіть із програми.

СПОВІЩЕННЯ ПРО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Запитання Відповідь
Що таке сповіщення про обслуговування?
Сповіщення про обслуговування відображаються на панелі моніторингу, коли (після певного пробігу) настає час регулярного планового обслуговування. Ці сповіщення є лише рекомендаціями й не повинні замінювати встановлений графік обслуговування, основою якого є час використання або пробіг.
Що потрібно робити, коли надходить сповіщення про обслуговування?
Потрібно звернутися до дилера й домовитись про проведення технічного огляду.

ПОШУК МОГО АВТОМОБІЛЯ

Запитання Відповідь
Функція «ПОШУК МОГО АВТОМОБІЛЯ» неправильно відображає місцезнаходження автомобіля. Що потрібно зробити для відображення правильного місцезнаходження?
Функція «ПОШУК МОГО АВТОМОБІЛЯ» не працює, якщо автомобіль припарковано під землею або він перебуває поза зоною покриття мережі.