Nissan QASHQAI, зображення салону, кермо та центральна консоль
Двигатель в Nissan QASHQAI

ТИХИЙ ДВИГУН

У лінійці представлені високоефективні дизельні та бензинові двигуни, здатні забезпечити миттєве прискорення вашого позашляховика без зайвих зволікань.

Герметизация дверец в Nissan QASHQAI

ГЕРМЕТИЗАЦІЯ ДВЕРЕЙ

Ізольовані дверні панелі зберігають тепло та захищають від зовнішнього шуму.

Поглощение шума дороги в кроссовере Nissan QASHQAI

ПОГЛИНАННЯ ШУМУ ДОРОГИ

Вивірена настройка шасі і аеродинамічна ефективність мінімізують вібрації і шум.

[1] Підключати мобільний телефон для використання NissanConnect слід тільки тоді, коли автомобіль безпечно припарковано. Використовувати систему завжди потрібно відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему тільки тоді, коли це безпечно. Користувачі мають усвідомлювати, що технологія гучного зв’язку може відвернути увагу від дороги, що негативно вплине на повний контроль над автомобілем.
[2] Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. Робота деяких функцій може бути обмеженою за певних обставин та умов. Застосовується обмеження швидкості та інші обмеження. Умови та правила користування технологіями Nissan можна переглянути тут
[3] Зображення та описи призначено виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити до стандартної комплектації (доступні як додаткові опції).
[4] Покриття зі шкіри може містити елементи зі штучної шкіри.
На чутливість і використання функцій може вплинути поганий сигнал зв’язку в автомобілі. Для оптимальних результатів переконайтеся, що ваш автомобіль перебуває в мережі з хорошим покриттям.
Функції доступні залежно від версії автомобіля: у стандартній комплектації чи лише додатково (за додаткову плату).