JOIN THE CLUB

Наступне Покоління Nissan Qashqai

Слідкуйте за оновленнями

Бажаєте дізнатися більше? Ви в правильному місці! Заповніть форму, натисніть «Інформувати мене» і ви опинитеся серед одних з перших, хто отримає інформацію про новий Nissan Qashqai.

Ваше ім'я має містити виключно літери.

Ваше прізвище має містити виключно літери.

Цим я висловлюю свою згоду на обробку вищезазначених моїх персональних даних (далі – Персональні дані) ТОВ «Ніссан Мотор Україна» (Україна, 01032, м. Київ, вул. Жилянська, 75А), а також на їх передачу, у тому числі транскордонну (без отримання моєї додаткової на те згоди і без додаткового сповіщення мене про таку передачу) та здійснення аналогічних дій із ними, іншим компаніям групи Nissan, а також третім особам, з якими ТОВ «Ніссан Мотор Україна» / інші компанії групи Nissan на свій розсуд укладають відповідні договори, і які будуть вживати необхідних заходів щодо захисту таких даних від несанкціонованого доступу третіх осіб з метою: надання інформації про товари, послуги, заходи та акції Nissan, що можуть Вас зацікавити; проведення маркетингових досліджень для поліпшення якості продукції та послуг Nissan; виконання визначених чинним законодавством України гарантійних та інших зобов’язань перед споживачами; ведення статистики звернень споживачів та недоліків товарів, поломок та браку, їх причин; надання інформації споживачам про товари, їх виробника та продавців; виконання вимог законодавства щодо захисту прав споживачів.Згоду на обробку Персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на термін 10 років з можливістю у будь-який час відкликати цю згоду, звернувшись до ТОВ «Ніссан Мотор Україна».Цим також підтверджую, що я сповіщений(на) про включення Персональних даних у базу персональних даних «Споживачі продукції Nissan» ТОВ «Ніссан Мотор Україна» з вищезазначеною метою, а також про їх передачу; а також я сповіщений(на) про права у зв'язку з включенням Персональних даних у зазначену базу персональних даних, передбачені ст.8 Закону України «Про захист персональних даних», про власника Персональних даних, склад та зміст зібраних Персональних даних, мету збору Персональних даних та осіб, яким передаються мої Персональні дані. 

Ми будемо раді бачити вас серед наших клієнтів. Запрошуємо поділитися деякими персональними даними. Захист ваших персональних даних є ключовим пріоритетом для нас:

В будь-який момент ви зможете скасувати підписку.
Посилання в комунікації.
Ви можете знайти більше інформації щодо конфіденційності даних Nissan, натиснувши тут.

Або дізнайтеся більше про поточний Qashqai