Інтелектуальний підхід до потужності, здатний змінити світ

QASHQAI оснащено двома силовими агрегатами, що втілили в собі досвід Nissan у створенні електромоторів і вирізняються неперевершеними характеристиками, зменшуючи викиди CO2.

Ефективний рух ще ніколи не викликав таких гострих відчуттів

ГІБРИДНА ТЕХНОЛОГІЯ

Nissan QQ, зображення двигуна в прозорому автомобілі

Ефективність, від якої захоплює подих

Ефективність, від якої захоплює подих

Ефективність, від якої захоплює подих

Гібридна технологія дає змогу ефективніше заощаджувати пальне, покращуючи ваше задоволення від керування кросовером. Гібридна система оснащена літієвим акумулятором, який зберігає енергію, накопичену під час гальмування. Ця накопичена енергія дає змогу двигуну вимикатися за низької швидкості (до 30 км/год) або під час зупинки з метою підвищення паливної ефективності та зменшення загальних викидів CO2 [1].

[1] Споживання енергії (Вт⋅год/км): 180–206 у змішаному режимі; викиди CO2 в змішаному режимі (г/км): 0. Нульові викиди CO2 під час руху. > RBU Необхідно адаптувати відповідно до особливостей місцевого ринку.

[2] Система e-POWER буде доступною з весни 2022 року.

Зображення та описи призначено виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або не входити до стандартної комплектації (доступні як додаткові опції).