Оформіть передзамовлення на QASHQAI PREMIERE EDITION

Станьте одним із перших власників нового Qashqai. Серія Premiere Edition виконана в двох тонах та оснащена найсучаснішими технологіями, включаючи комплекс ProPILOT з Navi-link [1], бездротову систему Apple CarPlay [2] та слухняний гібридний силовий агрегат. [3]

Nissan QQ 3D packshot

[1] Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. Робота деяких функцій може бути обмеженою за певних обставин і умов. Застосовується обмеження швидкості та інші обмеження. Щодо правил і умов використання технологій Nissan, будь ласка, зверніться до свого дилера Nissan або відвідайте веб-сайт www.nissan.ua

[2] Технологія ProPILOT доступна на обмеженому модельному ряді автомобілів. ProPILOT — це передова технологія допомоги водієві, яка, однак, не запобігає зіткненням. Технологія ProPILOT призначена для використання тільки на трасах у режимі «Погляд на дорозі, руки на кермі» (дорога має бути розділена бар’єром). Водій зобов’язаний постійно зберігати пильність, їхати безпечно, дотримуватись обмеження швидкості та безпечної швидкості, враховуючи дорожні умови, і контролювати рух транспортного засобу.

[3] Споживання енергії (Вт⋅год/км): 180–206 у змішаному режимі; викиди CO2 в змішаному режимі (г/км): 0. Нульові викиди CO2 під час руху. > RBU Необхідно адаптувати відповідно до особливостей місцевого ринку.

[4] Дисплей Head-up — це технологія, за якої
корисна інформація проєктується на лобове скло; таким чином водій може
зчитувати її, не відводячи погляд від ситуації на дорозі

Зображення та описи призначено виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або не входити до стандартної комплектації, або бути доступні як додаткові опції (за додаткову плату).