ЖИВІТЬ У РИТМІ ІННОВАЦІЙ NISSAN

Nissan відкриває перед вами нові обрії. Ми робимо не тільки цікаві інноваційні автомобілі. Спортивні ігри для ігрових приставок, футбольні матчі Ліги чемпіонів УЄФА, історії розробки тих чи інших технологій — читайте далі, та ви дізнаєтеся, як Nissan збагачує ваше життя.

МАЙБУТНЄ ВЖЕ НАСТАЛО

Від систем прогнозування, що дозволяють краще контролювати рух вашої машини, до найпопулярнішого у світі автомобіля з нульовим викидом. Моделі Nissan, які ви бачите сьогодні, — ключ до майбутнього автомобілізму.

ЧАСТИНА ВАШОГО ЖИТТЯ

Важливо завжди залишатися на зв'язку, і завдяки нашим вбудованим технологіям, володіння й керування автомобілем Nissan стає невід'ємною частиною вашого життя. Ваші улюблені соціальні мережі, музика та весь світ завжди поруч із вами — на сенсорному екрані.

НАЙСЕРЙОЗНІШЕ ВИПРОБУВАННЯ

Ми виходимо на трек не тільки за адреналіном. Гоночні траси — найкращий тестовий майданчик для всіх інновацій Nissan, і саме такі випробування привели нас до створення потужних моделей у гоночному стилі NISMO.

Компанія NISSAN – ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ УЄФА

Ми пишаємося своїм партнерством з Лігою чемпіонів УЄФА та участю в інших подіях футбольного світу. Ми бажаємо розділити з вами найбільш хвилюючі моменти.