*Послуги Nissan Assistance надаються на територіях, підконтрольних уряду України, де можливі роботи служби Nissan Assistance з огляду на безпекову ситуацію.

У зв’язку з наявністю певних обмежень руху громадян та діяльності підприємств, установ, організацій у певний період часу на території України, послуги служби Nissan Assistance можуть надаватись з урахуванням обмежень встановлених органами влади.

Додаткові послуги щодо підмінного автомобіля, будуть надаватись за умови їх наявності у дилера Nissan, до якого був доставлений ваш автомобіль службою Nissan Assistance. Підмінний або орендований автомобіль може бути наданий виключно для користування на території України, підконтрольних уряду України.

Послуги щодо оренди автомобіля, продовження поїздки, розміщення та повернення в країну проживання будуть надаватить з огляду на безпекову ситуацію та їх доступність для служби Nissan Assistance на момент звернення.

ТОВ «НІССАН МОТОР УКРАЇНА» не несе жодної відповідальності за можливі фінансові витрати, пов’язані з неможливістю служби Nissan Assistance забезпечити організацію додаткових послуг на території України, відповідно до Розділу 3 цих Гарантійних зобов’язань.