ЩЕ БІЛЬШЕ ПРИГОД ДЛЯ ВСІЄЇ СІМ’Ї

NISSAN X-TRAIL З ТЕХНОЛОГІЄЮ

Nissan X-TRAIL, інтер’єр

ІНТЕР’ЄР І ПРОСТІР ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ БАГАЖУ

Електрифікований 5- чи 7-місний позашляховик, у якому вистачить місця для кожного

Розмістіть до 7 осіб усередині автомобіля й назавжди забудьте про суперечки щодо найкращого місця в салоні. Підключайте гаджети через USB-порти для пасажирів передніх і задніх сидінь. Ви також можете обладнати багажний відсік відповідно до своїх потреб за допомогою спеціальних перегородок, створивши до 16 варіантів конфігурації.

ОСОБЛИВОСТІ ЕКСТЕР’ЄРУ

Більше не потрібно вибирати між естетикою та функціональністю

Ваша присутність не залишиться непоміченою завдяки вишуканим світлодіодним фарам. Зовні Nissan X-Trail такий самий вражаючий, як і технології, якими він оснащений. Приготуйтеся до пригод. Приготуйтеся до вражень.

Nissan X-TRAIL — e-POWER — знімок у русі

Nissan e-POWER

e-POWER. Вибирайте унікальну електрифіковану технологію, яка не потребує підключення до мережі

Nissan e-POWER — це унікальна електрифікована технологія, завдяки якій економічний бензиновий двигун заряджає акумулятор. Результатом став чутливий і практично беззвучний автомобіль, який не потрібно підключати до мережі чи заряджати. А комплектація e-4ORCE дає змогу насолодитися ще більшою потужністю та стабільністю. Завдяки цим технологіям водій може відчути переваги електромобіля. Унікальні технології Nissan X-Trail виходять за межі традиційного гібрида.

Виберіть ваш X-Trail

Цінові пропозиції

Дізнайтесь більше про цінові пропозиції Nissan X-Trail.

Nissan X-TRAIL, статичне зображення, вид у профіль

ГАБАРИТИ

Габарити Nissan X-Trail

X-Trail просто створений для сімейних пригод, адже в салоні може розміститися до 7 осіб, а високий дорожній просвіт дає змогу долати навіть найскладніші шляхи.

1/2 ЗАГАЛЬНІ ГАБАРИТИ

A, загальна висота: 1725 мм<br> B, загальна довжина: 4680 мм<br> C, загальна ширина: 2065 мм (з дзеркалами)

Nissan X-TRAIL — вигляд спереду

1/2 ОБ’ЄМ БАГАЖНИКА

A, об’єм багажника: до 575 л без урахування багажних полиць<br> B, до 742 л зі складеними сидіннями

Nissan X-TRAIL — загальна структура

1/2 БАГАЖНИЙ ВІДСІК

A, максимальна довжина багажного відсіку: 942 мм<br> B, максимальна ширина багажного відсіку: 1093 мм

Nissan X-TRAIL — вигляд іззаду
X-TRAIL на гірській дорозі

NISSAN X-TRAIL

<br><br>Пригоди стають цікавішими з електрифікованим двигуном

Миттєве прискорення з технологією e-POWER і неперевершений контроль, який забезпечує система повного приводу e-4ORCE, дають змогу легко подолати будь-які перешкоди, навіть якщо на шляху зустрічаються слизькі чи горбисті ділянки. Настав час вирушати назустріч новим сімейним пригодам.

БЕЗПЕКА Й ДОДАТКОВА ПІДТРИМКА ЗА КЕРМОМ

Новітні технології приходять на допомогу

Уявіть, як добре було б мати додаткового водія, що завжди перебуває поруч. Який міг би заздалегідь попереджати, допомагав би паркуватися, тримати смугу й багато чого іншого. Розгляньмо технології Nissan докладніше (1).

1/2 ДО 35 ДЮЙМІВ ІНФОРМАЦІЇ ТА РОЗВАГ

Дотримуйтеся вказівок, які відображаються на 12,3-дюймовій цифровій панелі приладів, 12,3-дюймовому дисплеї NissanConnect (2) чи проєкційному 10,8-дюймовому дисплеї (3).

Nissan X-TRAIL HUD, інтер’єр

1/2 ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

Завдяки круговому огляду ви можете бачити всі об’єкти, які оточують ваш автомобіль спереду, ззаду та з боків, а також виявляти рухомі об’єкти поблизу (1) й паркуватися без зайвих хвилювань.

Nissan X-TRAIL, дисплей AVM
Nissan X-TRAIL

КОНФІГУРАТОР

Створіть свій Nissan X-Trail

Створіть власний Nissan X-Trail в офіційному конфігураторі. Виберіть двигун, трансмісію, колір та інші параметри.

ПІДКЛЮЧЕННЯ

Залишайтеся на постійному зв’язку зі світом

У Nissan X-Trail збільшений 12,3-дюймовий дисплей з високою роздільною здатністю та застосунок NissanConnect Services (4) дають змогу відтворювати улюблену музику, використовувати застосунки, налаштовувати навігацію та багато іншого.

1/2 НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА

Сенсорний дисплей на 12.3" з високою роздільною здатністю — це ваш портал у світ NissanConnect, де ви зможете легко налаштовувати навігацію, переглядати деталізовану мапу, стежити за завантаженістю доріг тощо (4).

Nissan X-TRAIL

[1] Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. За певних обставин і умов деякі функції можуть не працювати. Застосовуються обмеження швидкості та інші обмеження. Для отримання відомостей про правила й умови використання технологій Nissan зверніться до свого дилера Nissan або відвідайте веб-сайт www.nissan.ua
[2] Сенсорний екран із діагоналлю 12,3 дюйма з високою роздільною здатністю доступний лише в комплектації N-Connecta та вище.
[3] Проекційний дисплей — це технологія, за якої корисна інформація проєціюється на лобове скло; таким чином водій може зчитувати її, не відводячи погляд від дороги.
[4] Для користування сервісами NissanConnect вам знадобиться обліковий запис користувача NissanConnect. Необхідно також зареєструватися й увійти до системи за допомогою свого імені користувача та пароля. Для користування безкоштовною програмою Служби NissanConnect вам знадобиться смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android і SIM-картка з підтримкою передавання даних з наявним або окремим контрактом на надання послуг мобільного зв’язку між вами та вашим оператором мобільного зв’язку. Робота всіх служб залежить від покриття мобільної мережі. Служби Apple CarPlay і Android Auto доступні безкоштовно, залежно від моделі та/або комплектації. Щоб отримати додаткові відомості, зверніться до свого дилера Nissan.
Зображення та описи наведено виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям.  Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити до стандартної комплектації, чи бути доступними як опції (за додаткову плату).