РЕВОЛЮЦІЯ, НА ЯКУ ВИ ЧЕКАЛИ

NISSAN JUKE. Зробіть виклик буденності
Зображення Nissan JUKE, який стоїть перед складським приміщенням, вид спереду 3/4

ОСОБЛИВОСТІ ЕКСТЕР'ЄРУ

Зухвалість і неповторність

Оригінальне оновлене бачення. Nissan Juke створений зухвалим як зовні, так і всередині, невпинно притягуючи погляди. Нові легкосплавні диски, нові кольори й оновлений інтер’єр демонструють довершений стиль.

Зображення панелі керування в інтер'єрі Nissan Juke із пасажиром

ОСОБЛИВОСТІ ІНТЕР'ЄРУ

Адаптується так само швидко, як і ви

Дізнайтеся більше про габарити та місткість цього авто. У оновленому Nissan Juke кожна дрібниця створена для вашої зручності під час подорожі — від якості підібраних матеріалів до просторого багажного відсіку.

Зображення Nissan JUKE, запаркованого перед магазином

Двигун

Прискорте свій серцевий ритм

Зручно влаштуйтесь у спортивному сидінні з підтримкою, візьміться за D-подібне кермо і готуйтеся до гострих відчуттів.

ГАБАРИТИ

Габарити Nissan Juke

Компактний автомобіль із вражаюче просторим салоном — Juke забезпечує оптимальне використання простору.

1/2 ЗАГАЛЬНІ ГАБАРИТИ

A, загальна висота: 1593 мм (з антеною-«плавником») <br> B, загальна довжина: 4210 мм<br> C, загальна ширина: 1983 мм (з урахуванням відкритих дзеркал)

Зображення Nissan JUKE із позначенням габаритів, вид спереду 3/4

1/2 ОБ'ЄМ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ, ДО

A, 422 л<br> B, 1305 л (із складеними сидіннями)

Зображення Nissan JUKE для демонстрації об'єму багажника, вид згори

1/2 БАГАЖНИЙ ВІДСІК

A, максимальна довжина: 1477 мм<br> B, максимальна ширина: 1249 мм

Зображення Nissan JUKE із позначенням габаритів багажного відсіку, вид іззаду 3/4

Інтелектуальне водіння

Інтелектуальний підхід до пересування

Nissan Intelligent Mobility пропонує вам абсолютно новий спосіб керування.

1/2 ПОСМІШКА НА ВАШОМУ ОБЛИЧЧІ

Точне кермування дозволяє направити Nissan Juke саме туди, куди ви хочете, в той час як удосконалена технологія Active Trace Control працює за лаштунками, щоб допомогти вам ідеально проходити повороти.

Nissan Juke

1/2 ВДОСКОНАЛЕНА СИСТЕМА БЕЗПЕКИ І ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ

Оновлений Nissan Juke завжди піклується про вас.

Nissan JUKE паркується в місті

1/2 ПАРКУЙТЕСЬ ЯК ПРОФЕСІОНАЛ

Більше жодних проблем з паркуванням. Інтелектуальна система кругового огляду Nissan — це система камер, що забезпечує 360-градусний огляд вашого автомобіля з можливістю вибору фокусу на видах попереду, позаду та збоку.

Nissan JUKE, зображення інтелектуальної системи попередження про фронтальне зіткнення

ПІДКЛЮЧЕННЯ

Технології для нових можливостей

Завдяки інтелектуальній технології Nissan ви можете залишатися на зв’язку зі світом: підключати улюблені списки відтворення та програми, налаштовувати маршрути тощо.

1/2 БЕЗДОГАННЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Автомобіль оснащено всім необхідним для того, щоб ви могли отримувати максимум задоволення від поїздки, — великим інформаційно-розважальним дисплеєм, навігаційною системою, технологіями Android Auto або Apple Carplay* тощо.

Зображення Nissan JUKE, панель приладів і дисплей NissanConnect

1/2 МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК NISSANCONNECT SERVICES

Мобільний додаток NissanConnect Services надає доступ до багатьох унікальних функцій вашого Nissan Juke. Більше технологій. Більше зручності.

Зображення Nissan JUKE, запаркованого біля магазину, поруч із людиною з телефоном у руці, вид збоку

1/2 ПЛАНУВАЛЬНИК МАРШРУТУ

Більше зручності у плануванні поїздок. Ви можете відправити маршрут зі смартфона у ваш автомобіль завчасно, користуючись мобільним додатком NissanConnect Services.

Зображення Nissan Juke, салон із водієм, який тримає в руках телефон

Цінові пропозиції

Дізнайтесь більше про цінові пропозиції оновленого Nissan Juke.

Nissan JUKE, статичне зображення, вид у профіль

Аксесуари

Аксесуари для персоналізації вашого Nissan Juke

Ви можете створити свій унікальний Nissan Juke. Вибирайте аксесуари, які вам до смаку, і автомобіль стане продовженням вашої особистості, бездоганно задовольняючи всі ваші потреби як функціонально, так і візуально.

1/2 Накладки на бокові дзеркала в кольорі карбон

Додайте витонченого стилю своєму Juke за допомогою цих накладок на дзеркала в кольорі карбон.

Nissan JUKE, накладка на дзеркало в кольорі чорний карбон

1/2 Багажник для велосипеда на дах автомобіля

Розмір коліс - до 91 см. Максимальна вага велосипеда - до 20 кг. В комплект входять Т-подібні перехідники (20х20 мм) і кріплення.

Nissan JUKE, даховий кронштейн для велосипедів

1/2 Захисна накладка на поріг багажника

Захисна накладка на поріг багажника захищає поріг вашого автомобіля при завантаженні речей.

Nissan JUKE, захисна накладка на багажник

Автомобіль доступний для замовлення в офіційних дилерських центрах Nissan в Україні з 01 червня 2024 року.
Про комплектації та наявність автомобілів в салонах дізнавайтесь в офіційних дилерів Nissan в Україні.
Зображення і описи наведені виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших країн. Автомобілі на зображеннях не обов'язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані або згадані функції можуть бути недоступними або можуть не входити в стандартну комплектацію (можуть бути доступні як додаткові опції).
Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. За певних обставин та умов деякі функції можуть не працювати. Застосовуються обмеження швидкості та інші обмеження. Для отримання відомостей про правила й умови використання технологій Nissan звертайтесь до офіційних дилерів Nissan в Україні.
Щоб скористатися послугами NissanConnect Services, вам потрібно зареєструватися, створити обліковий запис та увійти в додаток NissanConnect Services за допомогою логіна та пароля. Щоб користуватися безплатним додатком NissanConnect Services, у вас має бути смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android та SIM-карта з активним мобільним зв’язком. Усі послуги NissanConnect Services залежать від вашої підписки та покриття мобільної мережі. Деякі послуги можуть бути платними. Додаткову інформацію ви можете знайти в додатку NissanConnect Services.
Підключення мобільного телефона для використання NissanConnect Services має здійснюватися лише тоді, коли автомобіль безпечно припарковано. Використання системи завжди має здійснюватися відповідно до правил дорожнього руху. Водії мають використовувати систему лише тоді, коли це безпечно.
* Підключення Android Auto™ / Apple CarPlay™ не є частиною комплектації або додатковим обладнанням автомобіля та означає можливість з’єднання з Android Auto™ / Apple CarPlay™ за умови використання мобільних пристроїв за допомогою спеціальних мобільних додатків. Виробник та Продавець автомобіля не несуть відповідальність за можливі неполадки чи неточності в роботі мобільних додатків, зокрема за відсутність чи неправильну роботу в них певних сервісів, або за відсутність інтерфейсу українською мовою, зокрема голосового управління, а також не відповідають за роботу мобільного пристрою користувача та технічні характеристики такого пристрою, які, зокрема, можуть обмежувати роботу та функціонал мобільних додатків, або ж обмежувати можливості користування даною функцією автомобіля.