ПІДКЛЮЧІТЬ СЕРВІСИ NISSANCONNECT ДО СВОГО QASHQAI

Для виконання підключення вам потрібно сісти за кермо автомобіля, тримаючи в руках свій смартфон. Будь ласка, дотримуйтесь наступних вказівок.

Оберіть рік випуску свого QASHQAI.

Для використання додатка NissanConnect Services, у вас має бути смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android та SIM-карта з активним мобільним зв’язком. Щоб скористатися послугами у додатку NissanConnect Services, вам потрібно зареєструватися, створити обліковий запис та увійти у додаток NissanConnect Services за допомогою логіна і пароля. Усі послуги NissanConnect Services залежать від країни, моделі та комплектації автомобіля, а також від вашої підписки та покриття мобільної мережі. Деякі послуги можуть бути платними: плата стягується згідно періоду підписки, вказаного в додатку NissanConnect Services. Додаткову інформацію ви можете знайти в додатку NissanConnect Services.

Зображення та описи наведено тільки для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть бути версії автомобіля, які призначені для інших країн і які необовʼязково відповідають актуальним моделям, комплектаціям або пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступними або можуть не входити в стандартну комплектацію (доступні як додаткові опції). Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерів Nissan в Україні.​