ПІДКЛЮЧІТЬ СЕРВІСИ NISSANCONNECT ДО СВОГО X-TRAIL

Для виконання підключення вам потрібно сісти за кермо автомобіля, тримаючи в руках свій смартфон. Будь ласка, дотримуйтесь наступних вказівок.

На смартфоні

Логотип застосунку Служби NissanConnect на смартфоні.

Крок 1. Завантаження та встановлення.
 

Завантажте мобільний додаток NissanConnect Services на свій смартфон, скориставшись магазинами App Store або Google Play.

Сторінка входу в обліковий запис застосунку Служби NissanConnect.

Крок 2. Виконайте вхід у систему або зареєструйтесь.

 

Створіть обліковий запис у додатку NissanConnect Services або виконайте вхід, якщо ви вже зареєстровані.

Реєстраційний документ на транспортний засіб.

Крок 3. Введіть у додатку ідентифікаційний номер свого автомобіля (VIN-код).

 

17-значний VIN-код вказаний у двох місцях:

  • у документі про реєстрацію транспортного засобу;
  • у зоні відкриття передніх дверей.

 

На дисплеї автомобіля

Код під’єднання зображений на екрані автомобіля Nissan X-TRAIL.

Крок 4. Отримайте код під’єднання, відображений на вбудованому дисплеї інформаційно-розважальної системи автомобіля.

 

Увімкніть інформаційно-розважальну систему. На головному екрані оберіть: Усі віджети додатків > NissanConnect Services > Канали інформації > Інформація від Nissan > Дані про обліковий запис > Код під’єднання до автомобіля. Якщо у вас немає розділу «Дані про обліковий запис», натисніть двічі на «Інформація від Nissan».

На смартфоні

Код під’єднання зображений на екрані смартфона.

Крок 5. Введіть код під’єднання у додатку.

 

Поверніться у додаток, введіть код під’єднання та надайте свою згоду з Правилами та умовами. Час підключення сервісів може тривати декілька годин. Ви можете користуватися послугами одразу після завершення активації. Щасливих поїздок!

Для використання додатка NissanConnectServices, у вас має бути смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android та SIM-карта з активним мобільним зв’язком. Щоб скористатися послугами у додатку NissanConnect Services, вам потрібно зареєструватися, створити обліковий запис та увійти у додаток NissanConnect Services за допомогою логіна і пароля. Усі послуги NissanConnect Services залежать від країни, моделі та комплектації автомобіля, а також від вашої підписки та покриття мобільної мережі. Деякі послуги можуть бути платними: плата стягується згідно періоду підписки, вказаного в додатку NissanConnectServices. Додаткову інформацію ви можете знайти в додатку NissanConnect Services.

Зображення та описи наведено тільки для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть бути версії автомобіля, які призначені для інших країн і які необовʼязково відповідають актуальним моделям, комплектаціям або пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступними або можуть не входити в стандартну комплектацію (доступні як додаткові опції). Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерів Nissan в Україні.