Автомобіль, що їде звивистою дорогою через ліс, з висоти пташиного польоту

ПОВНОЦІННІ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ NISSAN

Новий досвід керування.

Новий досвід керування.

Новий досвід керування.

Попрощайтеся з двигунами внутрішнього згоряння,
познайомтеся з новим досвідом керування.

Попрощайтеся з двигунами внутрішнього згоряння,
познайомтеся з новим досвідом керування.

Say goodbye to the internal combustion engine, say hello to a new way of driving.

Рука, що під'єднує зарядний пристрій до електрокару

Використання 100% електричної енергії, що наближає майбутнє

Уявіть собі екологічний автомобіль з низькими витратами на обслуговування з миттєвою відповіддю на керування. У Nissan ми довго розмірковували над перевагами акумуляторної батареї, що живить тихий електричний мотор. Електромобілі Nissan пропонують підвищений запас ходу та поліпшені характеристики, щоб зробити вашу подорож якомога захопливішою. Переваги керування електромобілем численні, та щоб скористатися їх більшою частиною, слід дещо враховувати.

Як усе це працює?

Як усе це працює?

How does it all work?

Перетворення електричної енергії в рух

Перетворення електричної енергії в рух (і навпаки)

Електромобілі використовують електричну енергію, яка зберігається у високовольтних акумуляторах, що заряджаються, для живлення електричного мотора. Водночас мотор перетворює електричну енергію в механічну для забезпечення руху автомобіля.

Під’єднання автомобіля

Звичне під’єднання

Акумулятори електромобілів потрібно заряджати електричною енергією від розетки електромережі, наприклад від розетки вдома або від громадської зарядної станції. Усі стовідсоткові електрокари Nissan постачаються разом із кабелем для зарядки.

Енергія не марнується

Енергія не марнується

Завдяки рекуперативному гальмуванню енергія, що виробляється під час скидання швидкості, перетворюється на електричну та зберігається в акумуляторі. Енергія утворюється, коли водій відпускає педаль газу й крутний момент коліс обертає електричний мотор. За меншої потреби користуватися гальмами або іншими механічними компонентами строк служби деталей автомобіля може подовжитися.

Відчуйте захват від 100%-х електромобілів

Відчуйте захват від 100%-х електромобілів

Feel the thrill of 100% Electric

Елегантний Nissan LEAF на дорозі.

LEAF

Лінійка сімейних електромобілів.

Це автомобілі з батареєю на 40 кВт⋅год, покращеною аеродинамікою й сучасними технологіями, що дарують вам більше впевненості на дорозі. Відкрийте для себе повністю новий стиль керування. Nissan LEAF вас приємно вразить.

Незрівнянний Nissan ARIYA на гірській дорозі.

ARIYA

Електромобіль-кросовер.

Кросовер Ariya з технологією e-4ORCE розпочинає нову еру комфортного, інтуїтивного й адаптивного досвіду керування автомобілем як ізсередини, так і ззовні. Поєднання технологій з витонченим дизайном екстер'єру, створеного за натхненням завжди актуальним японським футуризмом.

Користування всіма перевагами 100%-го електромобіля

Користування всіма перевагами 100%-го електромобіля

Making the most of your 100% electric car

Автомобіль, що їде через міст, з висоти пташиного польоту.

Як заряджається мій електромобіль?

Як заряджається мій електромобіль?

How do I charge my electric car?

Електрокар заряджається за допомогою домашнього зарядного пристрою.

Домашній зарядний пристрій змінного струму

Найкращим місцем для заряджання вашого автомобіля є ваша домівка. Заряджати можна вночі. Тож ви можете підключити гараж чи точку на під'їзді до дому до виділеної зарядної станції за допомогою домашнього зарядного пристрою (зарядного пристрою змінного струму). Завдяки цим зарядним пристроям змінного струму зарядка автомобіля здійснюється набагато швидше (*). Таким пристроєм зручніше користуватися, і це значно полегшує керування електромобілем.

Електрокар заряджається в громадському пункті зарядки.

Громадські пункти зарядки

У Європі є більше 200 000 громадських станцій зарядки, зокрема 6600 з них пропонують послуги швидкої зарядки, і їх кількість зростає. Ви можете завантажити мобільний додаток, який допоможе вам знаходити пункти зарядки та планувати наступне заряджання, а також отримувати переваги безкоштовної парковки в місці зарядки від багатьох установ й організацій.

Електрокар заряджається через мережеву розетку вдома

Мережева розетка вдома

Ви можете підключити автомобіль до настінної мережевої розетки за допомогою кабелю EVSE, просто як ноутбук або інший пристрій, і батарея зарядиться за ніч. Можливе, цього вам буде достатньо для невеличкої подорожі або якщо ви не користуєтеся автомобілем щодня. Екотехнології дійсно полегшують ваше життя.

Як я можу збільшити запас ходу?

Як я можу збільшити запас ходу?

How can I make the most of my range?

Чоловік під'єднує автомобіль до домашнього зарядного пристрою.

Дбайте про акумуляторну батарею

Більшість електромобілів не споживатимуть значно більше заряду за нормальних умов експлуатації. Проста порада для підтримання гарного стану акумуляторної батареї — уникати падіння заряду батареї нижче 5%.

Смартфон у руці.

Плануйте свої поїздки

Заряду вашої батареї повністю достатньо для щоденних поїздок. У разі подорожування на більші відстані просто зробіть перерву в користуванні автомобілем та зарядіть його. А цим часом можна скористатися для відпочинку або прийому їжі.

Пара всміхається, пристібаючи ремені безпеки.

Оптимізуйте стиль керування автомобілем

Так само як і у випадку з бензиновим автомобілем, невелике коригування звичок керування може значно підвищити запас ходу електромобіля на одній зарядці. Швидкісний режим, стиль пришвидшення та гальмування, дорожні умови, кількість пасажирів та багажу, тиск у шинах і навіть температура повітря — усе це впливає на запас ходу автомобіля.

Перехід на електричну енергію полегшено завдяки Nissan

Перехід на електричну енергію полегшено завдяки Nissan

Switching to electric, made easy with Nissan

Смартфон у руці з відображенням застосунку NissanConnect Services.

Дистанційне керування

Завдяки мобільному додатку NissanConnect Services ви можете використовувати свій телефон для дистанційного керування автомобілем. Це означає, що ви можете зачиняти або відчиняти автомобіль з будь-якого місця, завжди знати, де знаходиться ваша автівка, підігрівати або охолоджувати її заздалегідь і навіть ставити автомобіль на зарядку, коли доступна електрична енергія в години позапікового навантаження мережі.

Жінка заряджає автомобіль за допомогою домашнього зарядного пристрою.

Подовжена гарантія на акумуляторні батареї

Літій-іонні батареї, використовувані наразі в електромобілях Nissan, демонструють високу надійність. На додаток до інших послуг післяпродажного обслуговування ми надаємо гарантію на наші батареї на 8 років або 160 000 км пробігу.

Докладніший огляд переваг користування електромобілем

Докладніший огляд переваг користування електромобілем

A closer look at the benefits of switching to an electric car

Кермо.

Комфортніше керування

Електричні мотори забезпечують 100%-й крутний момент, що означає плавне та потужне пришвидшення без вібрацій двигуна й майже повністю тиху роботу. Просто натисніть сильніше на педаль для миттєвого збільшення потужності та послабте натискання для вповільнення. Одна педаль забезпечує повний контроль, а педаль гальмування залишається для потреби у швидкому гальмуванні.

Банкноти

Низька потреба в обслуговуванні, низький рівень витрат

Першу економію, яку ви помітите, — відсутність потреби купувати бензин. Електромобілі також мають менше рухових деталей, що зменшує витрати на техобслуговування. Навіть зношування гальмівних колодок зменшується завдяки тому, що електромобіль використовує мотор для вповільнення, а це у свою чергу живить батарею.

Хмари

Нульові викиди

Численні державні заохочувальні ініціативи роблять автомобілі з нульовими викидами фінансово привабливішими. Ви можете попрощатися з викидами та насолоджуватися відповідальним керуванням з думкою про те, що долучилися до електричної трансформації у світі.

Дізнайтеся більше про електрифіковані силові агрегати Nissan

Дізнайтеся більше про електрифіковані силові агрегати Nissan

Discover all our electrified powertrains

Автомобіль, що їде серед гарних краєвидів, з висоти пташиного польоту.

Ви отримаєте відповіді на всі ваші запитання

Ви отримаєте відповіді на всі ваші запитання

Ви отримаєте відповіді на всі ваші запитання

* Час заряджання залежить від специфікацій зарядного пристрою, зарядного пристрою самого автомобіля, використання системи Power Boost або Power Management та способу зарядки.

Зображення та описи наведено виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити до стандартної комплектації, або бути
доступні як опції (за додаткову плату).

Наведені цифри стосуються моделей з акумуляторними батареями 40 кВт⋅год (Nissan LEAF).Час роботи залежить від умов заряджання, зокрема типу та стану зарядного пристрою, температури акумулятора, а також температури повітря в місці використання. Зазначений час швидкої зарядки передбачає використання пристрою для швидкої зарядки CHAdeMO. Nissan LEAF можна використовувати для більшості звичайних поїздок. Автомобіль обладнано пристроями для захисту акумулятора під час повторних сеансів швидкої зарядки протягом короткого періоду часу. Послідовні сеанси швидкої зарядки можуть тривати довше, якщо в результаті нагрівання акумулятора активується технологія його захисту.

Для користування мобільним додатком NissanConnect Services вам знадобиться обліковий запис користувача NissanConnect. Необхідно також зареєструватися й увійти до системи за допомогою свого імені користувача та пароля. Для користування безкоштовним мобільним додатком NissanConnect Services вам знадобиться смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android і SIM-картка з підтримкою передавання даних із наявним або окремим контрактом на надання послуг мобільного зв’язку між вами та вашим оператором мобільного зв’язку. Робота всіх сервісів залежить від покриття мобільної мережі.

Підключати мобільний телефон для користування NissanConnect слід тільки тоді, коли автомобіль безпечно припарковано. Завжди слід використовувати систему відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему тільки тоді, коли це безпечно. Користувачі мають усвідомлювати, що технологія гучного зв’язку може відвернути увагу від дороги та негативно вплинути на повний контроль над автомобілем.