* Дзвінки зі всіх стаціонарних телефонів на території України безкоштовні. За дзвінки з мобільного телефону стягуватиметься плата згідно з тарифами Вашого оператора.

0 800 303 308*

Зателефонуйте

+38-044-390-30-80 (для дзвінків з-за кордону)* Технічна служба тільки встановлює запасне колесо (шину). Придбання нової шини виключається з покриття. Стандартні гарантійні умови Nissan: 3 роки або 100 000 км пробігу в залежності від того, що настане раніше. Програма Nissan Assistance поширюється на всі офіційно продані автомобілі Nissan, що знаходяться на гарантії.
Послуги за програмою Nissan Assistance замовляє оператор центру за запитом Клієнта. Будь-яка компенсація за послуги, замовлені Клієнтом самостійно, не передбачена.

**Доставка не можлива в не робочий час дилера (нічний час, державні свята, вихідні дні). В такому випадку співробітник служби забезпечить зберігання транспортного засобу у безпечному місці та нестиме за нього відповідальність до моменту відкриття дилера. Каравани та причепи включені в послугу перевезення (буксирування).
*** Детальні умови — за телефоном NISSAN ASSISTANCE.