* Дзвінки зі всіх стаціонарних телефонів на території України безкоштовні. За дзвінки з мобільного телефону стягуватиметься плата згідно з тарифами Вашого оператора.

0 800 303 308*

Зателефонуйте

+38-044-390-30-80 (для дзвінків з-за кордону)
Учасники

1. Зареєстровані власники транспортних засобів (власники: юридичні та фізичні особи).

2. Водій автомобіля, а також пасажири того ж транспортного засобу, кількість яких не перевищує кількість посадкових місць транспортного засобу, які на момент поломки знаходилися в автомобілі.

Обмеження

Послуги за програмою Nissan Assistance поширюються на усі моделі Nissan з дійсною гарантією від заводу (3 роки або 100 000 км пробігу), окрім реконструйованих без згоди Nissan транспортних засобів, наприклад:

• автомобілі швидкої допомоги
• таксі
• автомобілі ритуальних послуг
• автомобілі в автошколах
• транспортні засоби, зареєстровані на короткий строк в компаніях, що здають автомобілі в оренду.


Назва послуги

Опис послуги

Евакуація автомобіля до найближчої сервісної станції NISSAN (до 200 км) за рахунок NISSAN ASSISTANCE:

Автомобіль не рухається, скінчилось пальне - організація безкоштовної евакуації до найближчої СТО NISSAN в межах 200 км. Евакуація включає в себе: 1) прибуття спецтехніки та спеціаліста(-ів) для транспортування, 2) завантаження / вивантаження ТЗ на/з евакуатор(а); 3) транспортування.  
Допомогу буде надано на місці, якщо: - прокололося колесо*
- розрядилася акумуляторна батарея.
Проживання у готелі: У разі, якщо автомобіль неможливо відремонтувати протягом дня, коли трапився інцидент, NISSAN ASSISTANCE** сплачує проживання в готелі до 3-х днів (категорії 3*, зі сніданком) особам котрі подорожують в автомобілі), та, за необхідності, надає підмінний а/м того ж класу, переважно марки Nissan для пересування, але не більше 50 км на день.
Репатріація до місця постійного проживання: Компанія сплачує витрати з повернення особам, що подорожують в автомобілі до місця проживання (проїзд у купейному вагоні швидкого потягу або літаком (економ клас) у випадку, коли  за попередньою оцінкою спеціалістів, ремонт триватиме 3 доби і більше.

* Технічна служба тільки встановлює запасне колесо (шину). Придбання нової шини виключається з покриття. Стандартні гарантійні умови Nissan: 3 роки або 100 000 км пробігу в залежності від того, що настане раніше. Програма Nissan Assistance поширюється на всі офіційно продані автомобілі Nissan, що знаходяться на гарантії.
** Послуга надається компаніями, що входять до групи Nissan.
*** Послуги за програмою Nissan Assistance замовляє оператор Центру за запитом Клієнта. Будь-яка компенсація за послуги, замовлені Клієнтом самостійно, не передбачена.