Аерознімок Nissan Qashqai e-Power & гібридний позашляховик

АВТОМОБІЛІ NISSAN MILD HYBRID

Оптимізація ефективності.

Оптимізація ефективності.

Оптимізація ефективності.

Сучасна технологія двигунів,
що забезпечує високу ефективність без зміни стилю керування

Сучасна технологія двигунів,
що забезпечує високу ефективність без зміни стилю керування

Сучасна технологія двигунів,
що забезпечує високу ефективність без зміни стилю керування

Тато садить дитину в машину, а мати дивиться на них.

Автомобіль Mild Hybrid — оптимізація ефективності

У Mild Hybrid використовується бензиновий двигун для живлення обертання коліс, а літієва батарея забезпечує підтримку руху. Технологія зупинки-зрушення підвищує ефективність, вимикаючи двигун, коли автомобіль рухається за інерцією або коли водій прибирає ногу з педалі на швидкості менше 18 км/год у випадку автоматичної трансмісії. Таким чином зменшуються викиди та витрати на обслуговування.

Як усе це працює?

Як усе це працює?

Як усе це працює?

Бензиновий двигун і акумулятор живлять мотор.

Заряджання під час руху

Автомобілі Mild Hybrid пропонують значне поліпшення ефективності завдяки системі інтелектуальної рекуперації. Коли автомобіль рухається чи вповільнюється, кінетична енергія зберігається та використовуються для заряджання акумулятора.

Відпочинок для двигуна

Відпочинок для двигуна

Завдяки рекуперативному гальмуванню енергія, яка зазвичай зношує гальмівні колодки, використовується з користю. Під час холостого ходу або руху за інерцією починає працювати акумулятор, живлячи електрообладнання автомобіля, тож двигун може вимикатися частіше, підвищуючи ефективність споживання палива.

Полегшення пришвидшення

Полегшення пришвидшення

Енергія, що зберігається в акумуляторні, забезпечує додаткову потужність під час пришвидшення, полегшуючи керування та зменшуючи навантаження на двигун.

Переваги керування автомобілем Mild Hybrid

Переваги керування автомобілем Mild Hybrid

Переваги керування автомобілем Mild Hybrid

Daily routine

Без змін у звичному стилі керування

Звісно, Mild Hybrid змінює дещо у вашому досвіді керування автівкою. Нею легше керувати, вона пропонує більшу ефективність і комфорт під час руху містом. Та вам не потрібно турбуватися про запас ходу або зарядку. Просто поповніть паливо та продовжуйте рухатися у звичному стилі.

Economical to run

Економічна робота

Mild Hybrid забезпечують більшу ефективність завдяки використанню кінетичної енергії, що виробляється під час руху автомобіля чи гальмування, для підзаряджання батареї. Завдяки додатковій підтримці під час пришвидшення та технології зупинки-зрушення для вимкнення двигуна під час руху автомобіля за інерцією або прибирання ноги з педалі на швидкості до 18 км/год у випадку автоматичної трансмісії ви звісно відчуєте економію на заправці.

Зменшення викидів

Висока ефективність, зменшення викидів

Підтримка з боку батареї означає, що двигун не працює виснажливо для забезпечення плавного пришвидшення та під час руху вгору. Двигун також вимикається, коли він не використовується, завдяки чому керувати ще комфортніше, потрібно менше палива та зменшуються викиди.

На всі ваші запитання відповіли

На всі ваші запитання відповіли

На всі ваші запитання відповіли

Чим система Mild Hybrid відрізняється від стандартного гібрида чи гібрида з можливістю заряджання від зовнішнього джерела електроенергії?

Чи може автомобіль із системою Mild Hybrid використовувати для їзди лише електричний двигун?

З яких компонентів складається система Mild Hybrid? У чому полягає принцип їх роботи?

Як довго діє гарантія на компоненти системи Mild Hybrid?

Зображення та описи наведено виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або не входити до стандартної комплектації, чи бути доступні як опції (за додаткову плату).

Для користування сервісами NissanConnect вам знадобиться обліковий запис користувача NissanConnect. Необхідно також зареєструватися й увійти до системи за допомогою свого імені користувача та пароля. Для користування безкоштовним застосунком сервісів NissanConnect вам знадобиться смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android і SIM-картка з підтримкою передавання даних із наявним або окремим контрактом на надання послуг мобільного зв’язку між вами та вашим оператором мобільного зв’язку. Робота всіх сервісів залежить від покриття мобільної мережі.

Підключати мобільний телефон для користування NissanConnect слід тільки тоді, коли автомобіль безпечно припарковано. Завжди слід використовувати систему відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему тільки тоді, коли це безпечно. Користувачі мають усвідомлювати, що технологія гучного зв’язку може відвернути увагу від дороги та негативно вплинути на повний контроль над автомобілем.