nissan ariya

Nissan ARIYA

Огляд

Сила подиву

В кінці 2021 року вийде новий елетрокросовер від Nissan. Найчистіший вираз Nissan Intelligent Mobility. Сила, що розблокує внутрішню енергію. Виходячи за межі можливостей, точності і стилю.

Дизайн

Дизайн майбутнього на горизонті

ARIYA — це приголомшливе нове бачення електрокару від Nissan. Єдина лінія горизонту замінює метушливі контури. Тонкі LED фари світяться вночі, і зникають вдень, а також нова підсвічена емблема, яка освітлює шлях.

Інтер'єр

Це не інтер’єр, це вітальня

Будь ласка, заходьте. Nissan ARIYA достатньо простора задля вашого комфорту та відпочинку. Якщо вам потрібно кілька зайвих сантиметрів, відсуньте центральну консоль назад. Плоска підлога додає відчуття простору, в той час як підсвітка створює спокійну атмосферу.
Nissan ARIYA

Продуктивність електромобіля

Несподіване захоплення

З подвійним двигуном, e-4ORCE повний привід відчувається як миттєвий ривок, що забезпечує колесам до 100% потужності. Потужність, яка підсилює зчеплення в умовах будь-якого клімату, комфорт та проходження поворотів, а e-Pedal робить все ще більш захоплюючим.

Системи допомоги водію

Ви керуєте так, як вам подобається

Відчуйте себе більш комфортно. Технології допомоги водію забезпечують різні рівні контролю. Рух по автомагістралі? Отримайте руку допомоги. Тісна парковка? Nissan ARIYA візьме цей виклик на себе*.

2/2 ProPILOT**

Мінімум стресу. ProPILOT** з Navi-Link буде вашим штурманом в тягнучках, залишаючи вас в обраній смузі.

1/2 ProPILOT** Park

Сядьте зручно, зніміть руки з керма, а Nissan ARIYA припаркується у вибраному місці.

Nissan ARIYA ProPILOT Park

1/2 Проекційний дисплей

Важлива інформація в полі зору: швидкість, навігація та налаштування ProPILOT**.

Nissan ARIYA
Nissan ARIYA

Запас ходу і зарядка

Заряджай зручно та швидко

Досліджуй вільно. Вас ніщо не стримує. Вибір між 63 кВт (запас ходу до 370 км WLTP) і 87 кВт (запас ходу до 500 км WLTP) батареями і моно- або повним приводом дає вам потрібний запас.

Можливості зв'язку

Взаємодійте з новим світом

Подвійні дисплеї та елементи керування з швидким зворотним зв'язком — це лише початок. Бажаєте, щоб улюблені програми були перед вами? Проведіть пальцем. Бажаєте прослухати плейліст? Просто запитайте.

1/2 AMAZON ALEXA AUTO®***

Завдяки вбудованому Amazon Alexa Auto®*** використовуйте голос для відтворення музики, пошуку кав’ярень та керуйте смарт будинком.

Nissan ARIYA

1/2 ПЛАНУВАННЯ МАРШРУТІВ

Створіть маршрут за допомогою інтелектуального планувальника маршруту. По дорозі вибирайте маршрути із зарядними станціями.

Nissan ARIYA

1/2 ДОДАТОК NISSAN

Залишайтеся на зв’язку з Nissan ARIYA. Ознайомтесь з автомобілем за допомогою додатку Nissan, який стає розумнішим з кожним днем.

Nissan ARIYA

*Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Деякі вказані елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації. Модель наразі не доступна для замовлення в Україні. Дата старту продажу моделі в офіційній дилерській мережі Nissan в Україні буде додатково повідомлена на сайті www.nissan.ua.

**ProPILOT доступний для обмеженої кількості авто. ProPILOT Assist це вдосконалена технологія Driver Assist, але не може запобігти зіткненню. ProPILOT призначений для "Eyes on/Hands On" лише для автошляхів (дорога, розділена бар'єрами). На відповідальності водія — бути настороженим, безпечно керувати автомобілем, застосовувати обмеження швидкості та безпечну швидкість, виходячи з дорожніх умов, і контролювати авто в будь-який час.

***Amazon, Alexa та всі пов’язані з ними торгові марки є торговими марками Amazon.com, Inc. або її філій. Деякі функції Alexa залежать від технології розумного дому.

Зазначені запаси ходу отримані з лабораторних випробувань відповідно до законодавства ЄС та призначені для порівняння різних типів транспортних засобів. Інформація не відноситься до конкретного автомобіля і не є частиною пропозиції. Цифри показані для цілей порівняння; порівнюйте тільки цифри з автомобілями, які пройшли випробування за тими ж технічними процедурами. Цифри, отримані після повної зарядки акумулятора. Фактичні результати водіння в реальності можуть варіюватися в залежності від таких факторів, як початковий заряд акумулятора, аксесуари, встановлені після реєстрації, погодні умови, стиль водіння і навантаження на автомобіль.