Краще в усіх відношеннях

Аксесуари для Nissan Qashqai можуть зробити життя водія не лише комфортнішим, але й стильним. Підкресліть вишуканість свого Qashqai за допомогою одного з наших стильних чи функціональних комплектів і насолоджуйтеся своїм автомобілем сповна. Ви можете вдосконалити як салон, так і кузов, замовивши додатково пакети стильних, однак практичних аксесуарів, тягово-зчіпних пристроїв, килимків та обладнання для організації багажу.

Кожна дрібниця має значення

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ЕКСТЕР'ЄРУ

Новий Nissan Qashqai

Комплект Elegance

Зробіть свій Nissan Qashqai ще більш стильним за допомогою додаткового оздоблення з хромованим покриттям для передньої та задньої частин автомобіля.

Новий Nissan Qashqai: передня декоративна накладка

Передня декоративна накладка

Підкресліть винятковий дизайн передньої частини вашого нового Qashqai.

Бічні декоративні накладки

Підкреслює агресивні лінії кузова нового Qashqai.

Новий Nissan Qashqai: бічна декоративна накладка
Новий Nissan Qashqai: Задня декоративна накладка

Задня декоративна накладка

Ідеальний акцент у надсучасному дизайні нового Qashqai.

[1] Поперечні штанги доступні лише для автомобілів, оснащених багажником на даху. Зображення та описи призначено виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або не входити до стандартної комплектації, або бути доступні як додаткові опції (за додаткову плату).